İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

12 AD./PKT

Doğsan Tekmon 2/0 30 3/8 Keskin (▼) 75cm PGCL Emilebilir Sütür 12 Ad./Pkt

Doğsan

SKU: 39Do-1275

Katalog No: T5303.DO0223

Boğaziçi Diş Deposu10.0

Miat: Eylül 2029

Ort. 36 saat içinde kargoda.
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

DOĞSAN Kaliteli SÜTÜRLER Tekmon (PGCL) Üreticisidir.

Tekmon 2/0 30 3/8 Keskin (▼) 75cm PGCL Emilebilir Sütür 12 Ad./Pkt; Adlı ürün Cerrahi operasyonlarda kullanılması önerilir.> TANIM: TEKMON steril, emilebilir monofilaman cerrahi ameliyat ipliğidir. Sütür poli(glikolid-ko-kaprolakton)'dan mamuldür ve ampirik formülü (-O-CH2- CH2-OCH2-CO-)n. Poli(glikolid-ko-kaprolakton) kopolimeri antijen ve pirojen değildir ve emilim sırasında sadece hafif doku reaksiyonu ortaya çıkar. TEKMON sütürler dokuda görüşü sağlamak için polimerizasyon esnasında mor renge (D&C Violet No.2 (C.l. # 60725)) boyanır. Ayrıca, boyanmamış tipleri de mevcuttur. TEKMON Avrupa Farmakopesi (EP) ve Amerika Birleşik Devletleri Farmakopesi'nde (USP) emilebilir sentetik sütürler için tanımlanmış gerekliliklerin tümünü karşılar. KULLANIM AMACI: TEKMON cerrahi ameliyat iplikleri genel olarak emilebilen sütür gereken yumuşak doku yaklaştırması ve/veya bağlanmasında kullanılır. Kardiyovasküler, nörolojik dokularda, mikrocerrahi veya göz cerrahisinde kullanılmaz. Sadece tek kullanımlıktır. KLİNİK PERFORMANS ÖZELLİKLERİ: TEKMON minimum doku reaksiyonu ve lifli bağlantı dokularının içten büyümesine sebep olur. TEKMON sütürlerde mukavemet kaybı ve emilim aşamalı hidrolizle olur. Polimer adipik asite ayrışır, sonunda emilir ve vücut tarafından atılır. Emilim prosesi kopma mukavemetinin azalması ile başlar ve kütle kaybı ile devam eder. Farelerde emilim testleri ve in vitro hidroliz çalışmaları TEKMON'un dokuya implante edildikten 7 gün sonra orijinal kopma mukavemetinin yaklaşık %60'ını muhafaza ettiğini gösterir. 2. haftada orijinal kopma mukavemetinin %30'unu korur. Farelerde emilim testleri ve in vitro hidroliz çalışmalarına göre tam emilim 90 ile 120 gün arasında tamamlanır. KLİNİK FAYDA: TEKMON sütürler, genel olarak emilebilen sütür gereken yumuşak doku yaklaştırması ve/veya bağlanmasında güvenlidir. TEKMON sütürleri, amaçlandığı gibi kullanıldığında dokuda minimum inflamasyon reaksiyonuna ve lifli bağlantı dokularının içten büyümesine sebep olur.


 Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar’daki ilk sütür üreticisi olan Doğsan, 1970 yılında kurulmuştur ve sütür üretiminde köklü bir geçmişe sahiptir.


Dünya markası ürünler karşısında sahip olduğu rekabet gücünü geniş üretim, yönetim ve satış kadrosu, 50’ye yakın distribütörü ve 50 yılı aşkın deneyiminden alan Doğsan, Türkiye’de böylesine hassas, böylesine yaşamsal bir sektörde bütünüyle ulusal sermaye ve işgücüyle başarıyla hizmet vermekten onur duymaktadır.


Doğsan kalitesiyle Türkiye hastanelerinde saygı duyulan bir markaya sahiptir ve kalitesini global pazarlara da taşımıştır. Şu anda Avrupa, Asya ve Ortadoğu’da 40’i aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.


Doğsan; emilebilir ve emilmeyen sütürleri ile geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. USP 12/0’dan USP 5 aralığındaki sütürler ile kardiyovasküler cerrahi, mikrocerrahi ve göz cerrahisini de içeren tüm cerrahi branşların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


USP (3/0,4/0 ...) 2/0

İğne Şekli (1/2 , 3/8 ...) 3/8

İğne Tipi (▼,Δ,●,PL) KESKİN (▼)

İğne Boyu (16,18,20...) 30

Hammadde PGCL

Paket İçeriği12 AD./PKT

İplik Boyu 75CM

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Doğsan Tekmon 2/0 30 3/8 Keskin (▼) 75cm PGCL Emilebilir Sütür 12 Ad./Pkt ürünü Süturlar kategorisinde listelenmektedir.

Doğsan Tekmon 2/0 30 3/8 Keskin (▼) 75cm PGCL Emilebilir Sütür 12 Ad./Pkt ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

dogsan-tekmon-20-30-38-keskin-75cm-pgcl-emilebilir-sutur-12-adpkt
Doğsan Tekmon 2/0 30 3/8 Keskin (▼) 75cm PGCL Emilebilir Sütür 12 Ad./Pkt
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-