İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

EndoArt Smart Gold Blue Döner Kanal Eğesi ürün resmi

Ambalaj İçeriği

6 AD./PKT

EndoArt Smart Gold Blue Döner Kanal Eğesi 25 mm Gold 45/04

Endoart

SKU: 248En-1017

Katalog No:

Sema Dental10.0

Miat: Şubat 2031

Ort. 9 saat içinde kargoda.

Ürün Seçeneği 1

Mevcut Değer : 25 mm Gold

Ürün Seçeneği 2

Mevcut Değer : 45/04

Diğer Depolar (1)

9.0Kagy Dental

Miat: Mart 2033

2 Adet ve Üzeri

Ort. 10 saatte kargoda

EndoArt Smart Gold Blue Döner Kanal Eğesi


  • EndoArt Döner Kanal Eğeleri, üretimi sırasında, özel ısıl işlem tekniklerine tabi tutulmaktadır. Bu işlemler sonucunda ürünler Gold ve Blue renge dönüşerek, farklı esneklik ve dayanıklılık özellikleri kazanmaktadır. EndoArt Smart Döner Kanal Eğesi, rotasyon hareket metodu ile çalışarak kanal tedavisi gerçekleştirilir


Başlangıç      

  • Sx


Şekillendirme 

  • 16/02 - 20/04


Bitim            

  • 25/04 - 30/04 - 35/04


Tork: 3.5 Nc 300/350 Rpm

Tork: 1.0/1.8 Ncm 300/350 Rpm

Tork: 2.5/3.0 Ncm 300/350 Rpm

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.