Hakkımızda

İlaç gibi gelen dijital dönüşüm. 

DentalPiyasa; Ağız ve Diş Sağlığı sektörünün kronikleşmiş sorunlarını bizzat deneyimleyen uzman ekibiyle, yenilikçi bir girişim olarak doğdu.

Sadece Diş Hekimlerine özel bu platformda, sektörün geleneksel yöntemlerini dijital çağın yenilikleriyle harmanlıyor, teknolojinin tüm imkanlarını sektöre aktararak; hız, çeşitlilik ve uygun fiyat avantajları sunuyoruz. 

Sektörün tüm aktörleri bir arada.

DentalPiyasa bir web-sitesinden çok öte. Türkiye’nin dört bir yanından diş hekimleri ile diş depolarını buluşturan, sektörün nabzının attığı platform.

Burada diş hekimleri; aracılarla veya yerel depolarla sınırlı kalmadan doğrudan ürüne ulaşır, aynı ürünü satan tüm depoların fiyatlarını karşılaştırır ve ihtiyaçlarını tek bir yerden, hızla karşılarlar.

Diş depoları ise, hekimlere ulaşmak için harcadıkları zaman ve maliyet yükünden kurtulur, sadece satış ve hizmet kalitesine odaklanarak, karlılıklarını arttırırlar.

Geriye, DentalPiyasa’nın son teknoloji alt yapısından faydalanılarak binlerce diş hekimine hızlıca ulaşmak kalır.

Depolar yalnız fiyat ve hizmette yarışıyor.

Yenilikçi pazaryeri sistemiyle, hekimler sadece fiyat ve hizmet puanı görür ve alışverişlerinde hep en iyiyi tercih ederler. Depolara ise, kusursuz hizmete odaklanmak kalır.

Hayatınızı kolaylaştırmak için buradayız.

Aklınızdaki soruları biliyoruz…

DentalPiyasa’da kargo ücreti yok, tüm ürünlerin miadı en az altı ay ve yedi gün içinde dilediğiniz ürünü koşulsuz, şartsız iade etme garantisi var. Üstelik, siz ürünü görüp onay verene kadar, ödemeniz BDDK lisanslı ödeme kuruluşunun güvenli hesabında bekletilip, diş deposuna aktarılmaz.

DentalPiyasa gelecek vadediyor!

DentalPiyasa’nın rekabetçi ortam ve hizmet odaklı sistemi ile dental ürünleri sektörün tüm aktörleri için ulaşılabilir ve karlı hale getiriyoruz. Sahip olduğumuz teknoloji sayesinde, hekim ve depolarımıza vakit kazandırırken diğer her şeyle biz ilgileniyoruz.

DentalPiyasa markasıyla, sektörü geleceğe taşıyoruz.