Dental Piyasa

Dentalpiyasa.com

Hızlı. Çeşitli. Uygun.

Dental sektöre ilaç gibi gelen dijital dönüşüm. 

 DentalPiyasa, sektörün gereksinimlerini yakından çözümleyen deneyimli bir ekip tarafından, yenilikçi bir girişim olarak doğdu. Sektörün büyük açıklarını kapatmak üzere, geleneksel yöntemleri dijital çağın yenilikleriyle buluşturuyor. Dijital dünyanın tüm imkanlarını sektöre aktararak; hız, çeşitlilik ve uygun fiyat avantajları sunuyor. 

Sektörün tüm aktörlerini bir araya getiriyor. 

Dental piyasa bir web sitesinden çok öte; Türkiye’nin dört bir yanından diş hekimleri ile diş depolarını buluşturan, sektörün nabzının attığı bir platform.

Bu büyük ve sürekli gelişen sektörde aktörlerin birbirini tanıması, güven duyması ve düzenli ilişkiler kurması en önemli gereksinimlerden biri. Dental sektör bu gereksinimi bugüne dek geleneksel tanıtım araçlarıyla veya fuarlar gibi buluşma alanlarında karşılamaya çalıştı. DentalPiyasa ise düzenli iş ortaklarına tek tıkla sipariş kolaylığı ve takibini sağlarken, bugüne dek hiç tanışma şansı bulamamış ama birbirine çok uyumlu aktörleri de bir araya getiriyor. 

Herkes için avantajın ilk ve tek adresi! 

Diş hekimlerinin ihtiyacı en kaliteli malzemeyi en uygun fiyata temin ederken, güvenebilecekleri partnerler bulmak. Türkiye’nin ilk dental platformu DentalPiyasa, diş hekimlerine yerel veya tanıdık depolarla kısıtlı kalmadan alternatifleri değerlendirme ve ihtiyaçları olan ürünlere tek bir kanal üzerinden hızla ulaşma imkanı sunuyor. 

DentalPiyasa’nın mağaza sistemi sayesinde, hekimler en uygun fiyatlı depoları görebiliyor, stokta bulamadıkları ürünlere alternatif kanallar üzerinden ulaşabiliyor, hızlı ve güvenli şekilde sipariş verebiliyorlar. 

Aynı şekilde depolar için mevcut hacimleri dışında yeni hekim kapasitelerini artırmak büyük önem taşıyor. Depolar DentalPiyasa’da yer alarak kolaylıkla ürünlerini yeni kliniklerle buluşturabiliyorlar. Platformun sunduğu listeleme özelliğiyle stoklarını istedikleri fiyatla, hızlı şekilde hekimlere açabiliyorlar. İki taraf için de sunduğu en büyük avantaj, her türlü zorluğu ve zorunluluğu ortadan kaldırması oluyor. 

Puan sistemi ve deneyim paylaşımı, güvenin teminatı!

Dental piyasa güven esasına dayalı bir mekanizmayla çalışıyor. İki tarafı bir araya getirdikten sonra ilişkileri doğru kurmak kişilere kalıyor. Her alışveriş sonrası hekimler deneyimlerini paylaşıyor, yapacakları yorumlar ve puanlama sistemi depoların kendilerini en iyi şekilde tanıtmalarına imkan veriyor. Puan sistemi ticari ilişkilerin daha iyi kurulması ve gelişmesi için itici bir güç oluyor. 

DentalPiyasa depolara hekim sağlarken, satışı depolara bırakıyor.   

Aktörleri bir araya getirmek dışında hiçbir şekilde komisyon almıyor veya para alışverişi içerisinde bulunmuyor. Siparişi veren hekimler ödemeyi güvenli bankacılık sistemi üzerinden gerçekleştiriyor. Siparişin temini depolar tarafından gerçekleştirilirken, bankada tutulan ödeme teslimatla birlikte depoya aktarılıyor. 

Erişimden takibe entegre çözümler sunuyor!

Artık bir restoranda bile sipariş ettiğimiz yemeğin içindekileri, hazırlık aşamasını, ne zaman masanızda olacağını dijital olarak takip edebiliyorsunuz. Dental sektörün de kendi süreçlerinin takibini dijital olarak yapabilmesi, data birikimi ve kontrolünü sağlaması gerekiyor. DentalPiyasa üzerinden yapılan alışverişler hekimlere kendi siparişlerini ve önceki fiyatları görebilme; iş gücü harcamadan takibini yapabilme olanağı sağlıyor. 

Müşteri ilişkileri yönetimine katkı sağlıyor! 

DentalPiyasa’nın sunduğu müşteri ilişkileri kanalı hekimler ve depolar arasında yaşanabilecek aksiliklere yardımcı oluyor. İyi niyet ilkesiyle çalışan sistemimizde  gelen şikayetler alınıyor, depoya direkt olarak soru sorulabiliyor, hekim-depo ilişkisi kurulabiliyor. 

DentalPiyasa gelecek vadediyor!

DentalPiyasa, sektörde güzel bir enerji ve heyecanla karşılanıyor. Sunduğu avantajlar sektörün dinamiklerini değiştiriyor, çarkların daha verimli ve sistematik bir şekilde dönmesini sağlıyor. Dijital çağın “ulaşılabilirlik” özelliğini sektöre yansıtma görevi üstlenerek, sektörü geleceğe taşıyor. 

[profiler]
Memory usage: real: 10747904, emalloc: 10374464
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem