İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

12 AD./PKT

Boz Tıbbi Malzeme 4/0 Fastlak 19 mm 3/8 Aşa Kes 75 cm Tek İğne Undyed Sütur

Boz Tıbbi Malzeme

SKU: 39Bo-1032

Katalog No: FL2639.BO0623

Nil Dental8.0

Miat: Aralık 2027

Ort. 11 saat içinde kargoda.

Diğer Depolar (2)

10.0Sema Dental

Miat: Ekim 2027

Ort. 9 saatte kargoda
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
2

Boz Tıbbi Malzeme 4/0 Fastlak 19 mm 3/8 Aşa Kes 75 cm Tek İğne Undyed Sütur


  • Hızlı Emilebilir Cerrahi Ameliyat İpliği (PGLA)
  • Fastlak sütür, %90 glikolid ve %10 L-laktid’ten (glikolik ve laktid asit türevi) sentezlenen bir kopolimerden oluşmuş, esnek yapıda, sentetik, emilebilir, steril cerrahi ipliktir. Kopolimerin ampirik formülü (C2H2O2)m(C3H4O2)n şeklindedir. Multiflaman sütür, fiberlerin örülerek birleştirilmesi ile meydana gelmektedir. Fastlak hızlı hidroliz/emilim sağlamak için gama ile degrede olmuş ya da daha düşük moleküler ağırlıklı PGL formudur.
  • Fastlak sütürün kaplama malzemesi eşit miktarda karıştırılan kalsiyum stearat ve %30 glikolik ile %70 laktid’den hazırlanmaktadır. Fastlak sütür, canlı organizmada kullanıldığında emilebilir ve aşırı tahrişe neden olmaz.
  • Fastlak sütür cerrahi ameliyat iplikleri USP 8/0 ve 2 (metrik : 0.4-5) arasında, değişik boylarda, iğnesiz veya çeşitli tip ve boylarda paslanmaz çelik iğnelere takılı olarak mevcuttur. Doğal renginde (renksiz) olarak üretilmektedir.

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Boz Tıbbi Malzeme 4/0 Fastlak 19 mm 3/8 Aşa Kes 75 cm Tek İğne Undyed Sütur ürünü Süturlar kategorisinde listelenmektedir.

Boz Tıbbi Malzeme 4/0 Fastlak 19 mm 3/8 Aşa Kes 75 cm Tek İğne Undyed Sütur ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

boz-tibbi-malzeme-40-fastlak-19-mm-38-asa-kes-75-cm-tek-igne-undyed-sutur
Boz Tıbbi Malzeme 4/0 Fastlak 19 mm 3/8 Aşa Kes 75 cm Tek İğne Undyed Sütur
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.