İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Hakkımızda

Dentalpiyasa, ağız ve diş sağlığı sektörünü dijital olarak dönüştürmek amacıyla 2021 yılında yolculuğuna başladı. Türkiye’de diş hekimleri ve diş depolarını buluşturan ilk ve en büyük pazaryeri olan Dentalpiyasa’da; 10.000’den fazla diş hekimi, 150’den fazla diş deposundan Dentalpiyasa hizmet standartıyla ürün tedarik etmektedir.


Ne Yapıyoruz?


Amacımız; Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini, toplumun her kesimi için daha ulaşılabilir kılmak. Bunun yolunun ise dental ürün tedariğinin demokratikleştirilmesinden geçtiğine inanıyoruz.

Diş hekimleri ile diş depoları arasında köprü oluyor, tamamı yerli ve Dentalpiyasa mühendisleri tarafından geliştirilmiş teknolojilerimizle; diş hekimlerinin ihtiyaç duydukları tüm ürünlere tek platformdan, rekabetçi fiyatlarla ve Dentalpiyasa hizmet standartlarıyla tedarik etmelerini sağlıyoruz.

Dental ürün tedariğinde aracıları kaldırıyor, diş depolarının Türkiye’nin tüm şehirlerindeki hekimlere tek ekrandan ulaşmalarını sağlıyoruz.


Hikayemiz


Dentalpiyasa fikri 2015 yılında, sektörde ürün fiyatlarının şeffaf olmaması, sağlıklı rekabetin sağlanamaması, hizmet kalitesinin dünya standartlarından çok uzak olması ve diş depolarının aracılar olmaksızın hekimlere ulaşamaması nedenleriyle ortaya çıktı.

Dentalpiyasa’nın şirketleşme süreci 2017’de tamamlansa da kanuni düzenlemeler henüz Türkiye’de dental pazaryerine izin vermediği için 2021 yılana kadar altyapı çalışmalarına ağırlık verildi.

Nitekim ABD’de 1990’lı yıllarda, AB’de ise 2010’lu yıllarda değişen regülasyon, Türkiye’de de 2021 yılının Eylül ayında yürürlüğe girdi. Yeni düzenlemenin ertesi günü ise Dentalpiyasa, ilk diş deposunu sisteme katmıştı.


Nasıl Yapıyoruz?


Hamurumuzda, tutku ve çok kültürlülük var. Sektörün dijital dönüşümüne öncülük ederken gücümüzü; genç ve yorulmak bilmeyen bir ekipten alıyoruz. Türkiye’nin en büyük lojistik, e-ticaret, gıda güvenliği ve finans kuruluşlarından melek yatırımcılarımız ile dental sektörü geleceğe taşıyoruz.Şirket Unvanı: Dentalpiyasa Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi

Vergi Dairesi: Göztepe

Vergi Kimlik No: 2920641326

Ticaret Sicil No: 94629-5

Mersis No: 292064132600001

Merkez: Archerson Köşkü, Şefikbey Sok. No:3 Kadıköy- İstanbul

Yönetim Kurulu Başkanı: Mustafa Kemal Bilgiç