İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Dentalpiyasa
Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız
Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

İçeriğinde 1x900 mL PUTTY (Tip 0),1x40 mL LIGHTBODY (Tip 3), 1x60 mL ENERSYL Katalizör bulundurur.

Lascod Silaxsil Box C Tip Silikon Takımı

Lascod

SKU: 240LA-1002

Katalog No: SLP301

Sema Dental10.0

Miat: Nisan 2025

Ort. 9 saat içinde kargoda.

Diğer Depolar (8)

10.0Elmas Diş Deposu

Miat: Mayıs 2025

Ort. 11 saatte kargoda
10.0Sevenler Diş Deposu

Miat: Haziran 2026

5 Adet ve Üzeri

Ort. 14 saatte kargoda
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
8

LASCOD Silaxil C Silikon Ölçü Takım


 • Maksimum doğruluk
 • İdeal viskozite
 • Tiksotropik
 • Mükemmel boyutsal kararlılık
 • Çok elastik
 • Bio uyumlu
 • Nane aromalı 1. Ölçü
 • Portakal Aromalı Light Body


Özellikleri

 • Yenilikçi Silaxil Putty formülünün piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, Lascod ayrıca yeni Silaxil Light vücut ilerlemesini de sundu 
 • YENİ mor renk, putty ( 1. ölçü ) ve katalizörün mükemmel homojen karışmasını ve zamanlamasını kontrol etmenizi sağlar ve ilk ve ikinci ölçü arasında büyük bir karşıtlık oluşturur.
 • YENİ viskozite, el ile karıştırmayı kolaylaştırır, herhangi bir gözeneklilikten arındırır; aynı zamanda dokuları sıkıştırmaksızın ayrıntıların çoğaltılmasına izin verir, böylelikle tüm ölçü teknikleri için ideal bir ürün haline gelir.
 • YENİ portakal aroması , ağızda kısa donma süresi ve  yeni formülü hasta için daha komforlu hale getirir.
 • Uzun çalışma süresi, malzemenin önceden sert bir şekilde sertleşmesine gerek kalmadan, çeşitli ölçü alma aşamalarını gerçekleştirmeye izin verir.
 • Yüksek boyutsal stabilite, modellerde herhangi bir boyut değişikliği olmaksızın, uzun süreler için izlenimi korumayı sağlar.
 • Ayrıca, uygulanan blok karışımı sayesinde, dozajın fazları ve Light Body ile katalizör arasındaki müteakip karıştırma son derece basitleştirilmekte ve gereksiz bir malzeme israfından kaçınılmaktadır.

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Lascod Silaxsil Box C Tip Silikon Takımı ürünü C Tipi Silikonlar kategorisinde listelenmektedir.

Lascod Silaxsil Box C Tip Silikon Takımı ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

lascod-silaxsil-box-c-tip-silikon-takimi
Lascod Silaxsil Box C Tip Silikon Takımı
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.