İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

5000 TL ve üzeri alışverişlerinizde tüm satıcılarda geçerli ÜCRETSİZ KARGO!

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 x 15.3 g hidrojen peroksit 1 x 5.5 g kalınlaştırıcı 1 x 2.5 g diş eti bariyeri şırınga + 2 adet uç 1 x 10 gr nötralize 1 Adet karıştırma pedi 1 Adet spatula

Phs Potenza Bianco PF %35 Diş Beyazlatma Kiti

Phs

SKU: 204PH-1002

Katalog No: -

Azeri Diş Deposu10.0

Miat: Ekim 2024

Ort. 7 saat içinde kargoda.

Phs Potenza Bianco PF %35 Diş Beyazlatma Kiti


 • %35 hidrojen peroksit bazlı jel. Ofiste diş beyazlatma için endikedir.


Özellikleri & Faydalar

 • Şişe sistemi (damla damla): malzeme israfını önleyerek esnek miktarların hazırlanmasını sağlar;
 • Yüksek ıslanabilirlik: jelin dişlere mükemmel teması, verimini en üst düzeye çıkarır;
 • Renk değişimi: jelin, uygulama sırasında maviye dönüşen kırmızı rengi vardır ve bu, jelin etkinliğini gösterir;
 • Güvenlik: kit, jelin yumuşak dokularla temas etmesi durumunda belirtilen nötrleştirici bir maddeye sahiptir;
 • Uygulama protokolü esnektir ve her duruma göre değişir. Genel olarak, üç seans maksimum sonuç sağlamalıdır. Her seans arasındaki aralık bir haftadır. Harici ışık kaynakları kullanmaya gerek yoktur.

 

1. ADIM

 • Dişler nemliyken, bir gölge kılavuzu kullanarak merkezi kesici dişlerin ve köpek dişlerinin ilk gölgesini ayrı ayrı kaydedin. Fotoğraflar öncesi/sonrası karşılaştırması yapmak için önemlidir


2. ADIM

 • Dişlere daha iyi erişmek için bir dudak ekartörü kullanın. Dudaklar, hastanın konforunu artırmak ve yumuşak dokuları izole etmek için topikal bir nemlendirici jel (yani POTENZA IDRATA, PHS) alabilir.


3. ADIM

 • Ağartmadan kaynaklanan aşırı duyarlılığı önlemek veya azaltmak için hassasiyet giderici bir madde (yani POTENZA ESENTE %2 ve/veya POTENZA ESENTE GLU-HEMA, PHS) uygulayın


4. ADIM

 • Dişeti bariyeri: Beyazlatma yapılacak dişlerin dişeti kenarlarını kurutun ve beyazlatıcı jelin diş eti dokusuna temasını önlemek için POTENZA BLOCCO dişeti bariyeri uygulayın. Bu dişeti bariyeri yaklaşık 1 mm kalınlığında ve 3 mm genişliğinde olmalıdır. Ayrıca yaklaşık 0,5 mm emaye dokusunu da kapsamalıdır. Her 3 diş grubu için dişeti bariyerini tarama hareketleriyle 30 saniye ışıkla sertleştirin.
 •  PS Klinik ayna kullanarak dişeti bariyeri/diş arasında boşluk olmadığından emin olun. İnsizal/oklüzalden servikal yöne bakın. Herhangi bir boşluk varsa, daha fazla malzeme ekleyin ve tekrar ışıkla sertleştirin.


5. ADIM

 • Ağartma jeli elde etmek için Hidrojen Peroksit ve Kıvamlaştırıcı fazları 3:1 oranında karıştırılmalıdır. 10 dişe uygulama için 18:6 miktarı (hidrojen peroksitten koyulaştırıcıya) yeterlidir. İçeriği karıştırmak için plastik kap ve kit ile birlikte verilen spatulayı kullanın. Damlaları 30 saniye boyunca veya homojen, kalın viskoziteli bir jel elde edene kadar kuvvetlice karıştırın.


6. ADIM

 • Spatula yardımıyla jeli dişlerin bukkal yüzeyine, proksimal alanları ve yaklaşık 0,5 mm kesici/oklüzal yüzeyleri kaplayacak şekilde uygulayın. Ağartma jeli tabakası 1 mm kalınlığında olmalıdır. Jel 15 dakika dişlerle temas halinde kalmalı, sonra çıkarılmalı ve 15'er dakikalık iki kez daha yeni bir karışım uygulanmalıdır ki bir seans toplam jel/diş temasını 45 dakika tutsun.


7. ADIM

 • Seansın sonunda dişlerden jeli çıkarmak için endodontik veya cerrahi tükürük emici kullanın. Jelin çıkarılmasını tamamlamak için gazlı bez veya pamuklu rulolar uygulayın. Ardından, bir kaşif yardımıyla dişeti bariyerini kaldırın ve ağız boşluğunu bolca yıkayın.


8. ADIM

 • Seansı bitirmek için dişleri keçeli diskler ve polisaj pastası ile parlatın.
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-