İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence ITI Treatment Guide Vol. 13 - İmplant Çevresi Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi

Quintessence

SKU: 26Qu-1016

Katalog No: quin.T099.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2035

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence ITI Treatment Guide Vol. 13 - İmplant Çevresi Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi


Yazarlar:

  • L. J. A. Heitz-Mayfield
  • G. E. Salvi  
  •  

Editörler:

  • N. Donos,
  • S. Barter,
  • D. Wismeijer


Türkçe Çeviri Editörü:

  • Yakup Üstün


İmplantlar, kaybedilen dişlerin telafi edilmesi amacıyla, tüm dünyada oldukça yoğun şekilde, günlük uygulamaların bir parçası olarak kullanılmaktadır.

Tedavi seçeneklerinin ve implant tedavisi uygulayan hekim sayısının da giderek artmış olması ile birlikte; uygulanan tedavi yöntemlerinin yüksek klinik standartları karşılayabilir durumda olmasının sağlanması çok önemlidir. 


ITI Treatment Guide serisi günlük pratik uygulamalarda kullanılabilecek kanıta dayalı implant tedavi tekniklerinin derlendiği bir eserdir. Tanınmış klinisyenler tarafından kaleme alınmış ve yine konusunda uzman klinisyenlerin katkılarıyla desteklenmiş olan bu tedavi rehberleri, farklı tedavi seçeneklerinin uygulanmalarına yönelik güncel bir derlemedir. Farklı klinik tabloların tedavisini; net tanıların koyulmasının ardından uygulanabilecek kanıta dayalı tedavi seçeneklerini ortaya koyarak ve hastaya asgari risk ortamında öngörülebilir tedavi sonuçlarını sunabilmeyi amaçlayarak tartışmaktadır. 

ITI Treatment Guide serisinin 13. Cildinde implant çevresi doku hastalıklarının önlenmesi ve tedavi edilmesi ile ilgili olarak kanıta dayalı en güncel bilgi sunulmaktadır. Bu verilerin bir kısmı 2018 yılında Amsterdam’da düzenlenmiş olan 6. ITI Görüş Birliği Konferansı sonuçlarına, bir kısmı da güncel bilimsel veri tabanına dayanmaktadır. Dünyanın çok çeşitli bölgelerinden deneyimli klinisyenler tarafından hazırlanmış olan 17 adet klinik olgu sunumu ile, implant çevresi doku hastalıklarının tanısı ve tedavisi anlatılmıştır.

ITI Treatment Guide serisinin hazırlanmakta olan 14. Cildinde, kısmi dişsizliklerde implantın diş çekimi ile eş zamanlı olarak yerleştirilmesi ve restore edilmesi konusu detaylı olarak anlatılacaktır.

 216 sayfa; Kodu: T099;

ISBN: 978-3-86867-639-6

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence ITI Treatment Guide Vol. 13 - İmplant Çevresi Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence ITI Treatment Guide Vol. 13 - İmplant Çevresi Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-iti-treatment-guide-vol-13-implant-cevresi-hastaliklarn-onlenmesi-ve-tedavisi
Quintessence ITI Treatment Guide Vol. 13 - İmplant Çevresi Hastalıkların Önlenmesi ve Tedavisi
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-