İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

Zhermack Zetaplus C Tipi Silikon Takım (L Intro Kit) ürün resmi

Ambalaj İçeriği

Zetaplus 900 ml + Oranwash L 140 ml + Indurent Gel 60 ml + mixing block (20 sheets)

Zhermack Zetaplus C Tipi Silikon Takım (L Intro Kit)

Zhermack

SKU: 268Zh-1003

Katalog No: C100730.ZH0223

Mineral Diş Deposu10.0

Miat: Aralık 2025

Ort. 10 saat içinde kargoda.
zhermack-zetaplus-l-intro-kit
Zhermack Zetaplus C Tipi ...
2 Adet Alana
https://d3hgqa7jiqm918.cloudfront.net/products/8c86a927-ec17-4d87-8ec9-9bc2fe3d423e_thumbnail.webp
Citisen Cam Gode Karıştır...
1 Adet Hediye

Diğer Depolar (7)

10.0Koucheh Dental

Miat: Kasım 2025

Ort. 6 saatte kargoda
10.0Pırlanta Dental

Miat: Aralık 2024

4 Adet ve Üzeri

Ort. 5 saatte kargoda

Zhermack Zetaplus L Intro Kit


  • Yüksek viskoziteli C tipi silikon takımdır.
  • Zetaplus soft başlangıçtaki yüksek akışkanlık özelliği ve donmadan sonra en uygun sertliğe erişmesi bu ürünü her türlü ölçü alma tekniğine uygun kılar.
  • Oranwash VL ile birlikte çift ölçü alma yönteminde kullanılan Zetaplus soft, erişilebilecek sertliği sayesinde mükemmel bir kaşık görevi üstlenir.
  • Zetaplus yumuşak doku üzerindeki basıncı azaltır. Böylece ölçü detayının daha hassas elde edilmesine olanak tanır.
  • Zetaplus soft çift karıştırma tekniğinde ikinci ölçü maddesinin vizkozitesine uyum sağlar.
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.