İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

3M Protemp 4 Geçici Kron Köprü Materyali ürün resmi

Ambalaj İçeriği

1 Kartuş 50 ml, 16 Karıştırma Uçları, Mavi

3M Protemp 4 Geçici Kron Köprü Materyali A2

3M

SKU: 2133M-1002

Katalog No: 3m.46956

3M Türkiye10.0

Miat: Haziran 2024

Ort. 15 saat içinde kargoda.

Ürün Seçeneği 1

3m-protemp-4-gecici-kron-kopru-materyali-a23m-protemp-4-gecici-kron-kopru-materyali-a23m-protemp-4-gecici-kron-kopru-materyali-a23m-protemp-4-gecici-kron-kopru-materyali-a23m-protemp-4-gecici-kron-kopru-materyali-a2
4 AL
>
3m-protemp-4-gecici-kron-kopru-materyali-a23m-protemp-4-gecici-kron-kopru-materyali-a23m-protemp-4-gecici-kron-kopru-materyali-a2
3 ÖDE

Diğer Depolar (2)

10.0Kristal Diş Deposu

Miat: Aralık 2023

Ort. 10 saatte kargoda
10.0Sema Dental

Miat: Şubat 2025

Ort. 9 saatte kargoda

3M Protemp 4 Geçici Kron Köprü Materyali


 Kompozit Esaslı Geçici Kuron-Köprü Yapım Materyali


   Başarılı bir ürünün yenilikçi formulasyonu olarak geliştirilmiştir. Çok üyeli geçici köprüler için geliştirilmiş, sofistike ve innovatif, kompozit esaslı geçici materyali. Garant tabanca sayesinde hızlı ve hijyenik uygulama sağlar.


   Endikasyonları

 • Kuron ve köprüler,
 • Inley ve onleyler,
 • Venerler,
 • Önceden yapılmış geçici kuronların düzeltilmesi, şekillendirilmesi,
 • Uzun dönem geçiciler,
 • Implant abutmentları.

 

   Avantajları


 • Yeni jenerasyon nanofil doldurucu içerir.
 • Yüksek kırılma direnci sayesinde fazla kuvvet gelen alanlarda bile kırılmayan dayanıklı geçiciler,
 • Minimal polimerizasyon büzülmesi: Mükemmel marjinal adaptasyon, mükemmel uyum, mükemmel dentin korunması,
 • Biyolojik uyumluluk,
 • Düşük ısı üretimi,
 • Florosan özelliğinde 5 renk alternatifi: Bleach, A1, A2, A3, B3.
 • Yüksek renk stabilitesi,
 • Cilalama gerektirmeden parlak ve doğal yüzey özelliği.
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.