İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

3M Scotchbond Universal Plus Bonding ürün resmi

Ambalaj İçeriği

5 ml’lik 1 Şişe, 50 Tek kullanımlık fırça, 3 ml’lik 1 Aşındırıcı Şırıngası, 25 Dağıtım Ucu

3M Scotchbond Universal Plus Bonding 1x5ml

3M

SKU: 2563M-1001

Katalog No: 3m.41294

3M Türkiye10.0

Miat: Haziran 2024

Ort. 15 saat içinde kargoda.

Ürün Seçeneği 1

3m-scotchbond-universal-plus-bonding-1x5ml3m-scotchbond-universal-plus-bonding-1x5ml3m-scotchbond-universal-plus-bonding-1x5ml3m-scotchbond-universal-plus-bonding-1x5ml3m-scotchbond-universal-plus-bonding-1x5ml
4 AL
>
3m-scotchbond-universal-plus-bonding-1x5ml3m-scotchbond-universal-plus-bonding-1x5ml3m-scotchbond-universal-plus-bonding-1x5ml
3 ÖDE

Diğer Depolar (2)

9.0Kagy Dental

Miat: Aralık 2025

Ort. 10 saatte kargoda
10.0Birlik Dental

Miat: Mayıs 2024

Ort. 10 saatte kargoda

3M Scotchbond Universal Plus Bonding


3M™ Scotchbond™ Universal Plus Yapıştırıcı, evrensel yapıştırıcıları bir sonraki seviyeye taşıyor. Orijinal 3M™ Scotchbond™ Üniversal Yapıştırıcının tüm avantajlarını korurken daha da fazla kontrol ve öngörülebilirlik sağlar - çünkü iyi bir yapıştırıcı yalnızca bağ gücü ile ölçülmemelidir.


Orijinalden 5 Adım İleri

 • Eklenen radyoopasite
 • Çürükten etkilenen dentini bağlar ve mühürler
 • Cam seramikler de dahil olmak üzere dental ve restoratif yüzeylere gelişmiş yapıştırma
 • İlave dual-cure aktivatör şişesi olmadan tam dual-cure ve self-cure uyumluluğu
 • BisGMA gibi BPA türevlerini içermez


Evrensel Olarak Uygun

 • Doğrudan
 • Dolaylı
 • Tüm dağlama teknikleri ✓


Eklenen Radyoopasite

 • Mevcut bir restorasyon altındaki radyolüsens, yanlış tanıya ve invaziv aşırı tedaviye yol açabilir. 3M™ Scotchbond™ Universal Plus Yapıştırıcı, dentin benzeri radyoopasiteye sahip ilk radyoopak evrensel yapıştırıcıdır ve bu sorunun üstesinden gelinmesine yardımcı olur.


Diş Yapısının Korunmasına Yardımcı Olmak İçin Çürükten Etkilenen Dentini Bağlar Ve Mühürler

 • Scotchbond Universal Plus Yapıştırıcı, çürükten etkilenen dentine sağlam dentin ile aynı yüksek bağlanma gücüne sahip olduğundan, minimal invaziv hazırlıklar yaparken size güven verir. Restorasyon marjlarının mükemmel kalitesine ek olarak, iyi tanımlanmış, boşluksuz bir hibrit tabaka oluşturarak çürükten etkilenen dentini mühürler - çünkü ikincil çürümeyi önlemek için "mühürleme anlaşmadır”.


Cam Seramiğe Gelişmiş Yapıştırma

 • Scotchbond Universal Plus Yapıştırıcı, geleneksel, ayrı silanların altın standart düzeyine ulaşır.


3m™ Relyx™ Evrensel Reçineli Çimento İle Tam Hizalanmış Sistem

 • Hemen hemen tüm dual-cure reçine siman endikasyonları için mükemmel bağ gücü. Basitleştirilmiş iş akışları – RelyX Universal Resin Cement ile kürlenen yapıştırıcı.


İçindekiler

 • 1 x 5ml şişe/şişe 3M™ Scotchbond™ Universal Plus Yapıştırıcı.
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.