İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

Algaplay Majör Michelangelo Aljinat Fast Set  ürün resmi

Ambalaj İçeriği

453 gr

Algaplay Majör Michelangelo Aljinat Fast Set

Muhtelif

SKU: 83Mu-1002

Katalog No:

Kagy Dental9.0

Miat: Mayıs 2025

Ort. 10 saat içinde kargoda.
algaplay-michelangelo-aljinat-fast-setalgaplay-michelangelo-aljinat-fast-setalgaplay-michelangelo-aljinat-fast-setalgaplay-michelangelo-aljinat-fast-setalgaplay-michelangelo-aljinat-fast-set
12 AL
>
algaplay-michelangelo-aljinat-fast-setalgaplay-michelangelo-aljinat-fast-setalgaplay-michelangelo-aljinat-fast-set
11 ÖDE

Diğer Depolar (1)

10.0Elmas Diş Deposu

Miat: Şubat 2029

5 Adet ve Üzeri

Ort. 11 saatte kargoda

Algaplay Michelangelo Aljinat Fast Set 


  • Michelangelo Kalıplama Aljinat Hızlı Ayar. Yüksek hassasiyet için renkli aljinat, el veya vücut baskıları için mükemmel
  • Hızlı sertleşme: 2 dakikalık işlem süresi (maksimum 20 °C'de soğuk suda) aljinatın suyla daha kolay karışmasını sağlar ve kavramadan önce malzemenin sertleşme sorununu ortadan kaldırır.
  •  Yüksek hassasiyetli baskılar için renkli aljinat. 
  • Ağız, Diş  Parmak veya vücut izleri için mükemmeldir.


Made in İtaly

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.