İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Dentalpiyasa
Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız
Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 x 1 lt

Altun Microvem Af Alet ve Endoskopi Dezenfektanı Konsantre

Altun

SKU: 109AL-1001

Katalog No: -

Kristal Dental9.7

Miat: Haziran 2026

Diğer Depolar (3)

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
3

Altun Microvem Af Alet ve Endoskopi Dezenfektanı Konsantre


Kullanım Alanı

  • MİCRODEK AF, konsantre dezenfektanı, tıbbi alet, endoskopi,diş hekimliği aletleri ve firezler, kanal eğeleri cihazların dezenfektasyonunda ve temizliğinde kullanılan bir üründür. MICRODEK AF, cam, seramik, silikon, plastik(pleksiglas dahil), tahta aliminyum ve paslanmaz çelik malzeme ile uyumludur. Antikorozif etkilidir. 


Kullanım Şekli

  • Daldırma: dezenfeksiyon küvetinde %1 oranında (990ml. Çeşme suyuna 10 mi MİCRODEK AF solüsyondan) çözeltisi hazırlanır.içerisine aletler daldırılır .Tüm yüzeyler ve boşluklar çözelti ile temas etmelidir.kirlenmiş çözeltileri yenisi ile değiştirilir.Etki süresi geçtikten sonra aletlerin temiz su ile yıkanır ve kuruması için bekletilir. Dezenfeksiyon çözeltisi 20 gün boyunca kullanılır.Bununla birlikte çözeltide gözle görünür bir kirlenme meydana gelirse yenisi ile değiştirilmesi tavsiye edilir.

 

İçerik

  • Didesil Amonyum Klorür (DDAC), Benzalkonyum Klorür, yardımcı olarak ise korozyon inhibitörleri , kompleksleştirici , surfektan , excipientleri, antikorozif maddeler, fenol içermez.

 

Antimikrobiyal Özellikleri

  • Bakterisid (Tbc,MRSA), Fungusid, Virüs inaktive edici, Sporosid .Kısa süreli etki 5 dakikadır.

 

Zehirlenme

  • Özel bir antidotu yoktur, semptomatik tedavi yapılır.

 

Mikrobiyolojik Etkisi 

  • Mantarlar : 5 Dakika
  • Virüsler   : 5 Dakika
  • Bakteriler : 5 Dakika

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Altun Microvem Af Alet ve Endoskopi Dezenfektanı Konsantre ürünü Alet Dezenfektanları kategorisinde listelenmektedir.

Altun Microvem Af Alet ve Endoskopi Dezenfektanı Konsantre ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

altun-microvem-af-alet-ve-endoskopi-dezenfektani-konsantre
Altun Microvem Af Alet ve Endoskopi Dezenfektanı Konsantre
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.