İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 L.

Anios Dentasept Aspiratör Temizleyici

Anios

SKU: 109An-1001

Katalog No:

Sima Diş Deposu6.0

Miat: Ocak 2026

Ort. 13 saat içinde kargoda.

Diğer Depolar (3)

9.3Elmas Diş Deposu

Miat: Mayıs 2025

Ort. 11 saatte kargoda
10.0Ergül Dental

Miat: Haziran 2025

Ort. 11 saatte kargoda
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
3

ANIOS Dentasept Aspiration Af Aspiratör Temizleyici Dezenfektanı


Dentasept Aspiration AF+ her çeşit suction sistemlerinin, amalgam ayırıcıları ve tükürük hokkalarının günlük temizlik ve dezenfeksiyonu için geliştirilmiş yüksek performanslı sıvı solüsyona


Kullanım Alanları


Dentasept Aspiration AF + her çeşit suction sistemlerinin, amalgam ayırıcıları ve tükürük hokkalarının günlük temizlik ve dezenfeksiyonu için geliştirilmiş yüksek performanslı,konsantre sıvı solüsyon.


Avantajları


3 Köpürmez 3 Üçlü etki - temizleme,dezenfeksiyon, koku giderme 3 Kireç çözücü madde içermektedir. 3 Oldukça ekonomik %2 sulandırma -5 litre konsantre üründen 250 litre kullanıma hazır solüsyon. 3 Sadece 15 dakikada - Tüm zarflı virüslere karşı etkin¹ 3 Tıbbi Cihaz Sınıf IIa (Modifiye edilmiş 93/42/EEC Direktifi


Mikrobiyolojik Özellikleri


Bakterisit: EN 1040, EN13727, EN 14561 - 15 dakika Yeastisit: EN 1275, EN13624, EN 14562 - 15 dakika


Tüberkülosit: EN 14348, EN 14563 - 60 dakika EN 14476'ya göre Herpes virüs, BVDV (HCV model virüs), Vaccinia virüs'e karşı etkin - 5 dakika


Kimyasal İçerik


N-(3-aminopropil)-N-dodesilpropan-1,3-diamin,sürfektanların birlikteliği, kompleks yapıcı ajan, renklendirici ve eksipiyenler


Kullanım Öncesi


Uygun eldiven kullanınız


Uyarılar


Tehlikeli-kullanım önlemlerine uyunuz. Tıbbi Cihaz Sınıf IIa, CE 0459 Kullanmadan önce etiket üzerindeki bilgileri okuyunuz. +5°C ile +35°C aralığında saklayınız

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Anios Dentasept Aspiratör Temizleyici ürünü Aspiratör Dezenfektanları kategorisinde listelenmektedir.

Anios Dentasept Aspiratör Temizleyici ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

anios-dentasept-aspirator-temizleyici
Anios Dentasept Aspiratör Temizleyici
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.