İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

2X4,5 Gr. + 20 Uç.

Dentsply Calibra Universal Self Adhesive Rezin Siman Bleach

Dentsply Sirona

SKU: 36De-1006

Katalog No:

Asorti Dental10.0

Miat: Nisan 2025

Ürün Seçeneği 1

Diğer Depolar (2)

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
2

Dentsply Calibra Universal Self Adhesive Rezin Siman 


  • Kolay ve etkin kullanımın adresi Dentsply Calibra Universal, sadece 10 saniyede geniş bir kürleme penceresi ve 45 saniye jel fazı ile endişesiz bir çimento temizleme süreci vadediyor. Shade Stable kimyası sayesinde gölgesi korunan bu üstün reçine çimento, düşük film kalınlığı ile taç uyması sorunlarınızı ortadan kaldırırken, radyografi ile kolayca tanınabilir oluşu teşhis süreçlerini de kolaylaştırıyor.
  • Calibra Universal, florür içeriğiyle diş sağlığına katkıda bulunurken, kendinden yapışkan reçine formülüyle ek aşındırıcı veya yapıştırıcı gereksinimini ortadan kaldırır. İki komponentli, çift kürlü yapısı estetik gölgelendirme ve güçlü başlangıç bağları sağlarken, restorasyonunuzun uzun ömürlü olmasına olanak tanıyor. Çok çeşitli restorasyonlara uyumlu formülasyonuyla, Calibra Universal çimento günlük pratiklerinizin vazgeçilmezi olmayı başarıyor.
  • Uygulamada kolaylık arayan profesyoneller için ideal bir tercih olan Dentsply Calibra Universal, Clinicians Report® Clinical Trials’da yüksek değerlendirmeler alarak kullanıcılar tarafından %79 oranında mükemmel veya iyi olarak nitelendirilmiştir. Elde ettiğiniz sağlam ve güvenilir restorasyonlarla, hastalarınızın gülümsemesini kalıcı kılmak için gerekli olan tüm özellikler bu çimentoda sizleri bekliyor.

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Dentsply Calibra Universal Self Adhesive Rezin Siman ürünü Yapıştırma Simanları kategorisinde listelenmektedir.

Dentsply Calibra Universal Self Adhesive Rezin Siman ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

dentsply-calibra-universal-self-adhesive-rezin-siman-bleach
Dentsply Calibra Universal Self Adhesive Rezin Siman
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.