İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

Detrox Detro Sept Af  Yüzey Dezenfektanı Sprey 1 lt  ürün resmi

Ambalaj İçeriği

1 L.

Detrox Detro Sept Af Yüzey Dezenfektanı Sprey 1 lt

Detrox

SKU: 110De-1002

Katalog No:

Azeri Diş Deposu10.0

Miat: Aralık 2024

Ort. 7 saat içinde kargoda.

Diğer Depolar (2)

10.0DMO

Miat: Ağustos 2025

Ort. 14 saatte kargoda
8.0Barış Dental

Miat: Haziran 2025

Ort. 9 saatte kargoda

Detrox Detro Sept Af Yüzey Dezenfektanı Sprey 1 lt 


Kullanım Alanları

  • Kuvözlerin, diş hekimliğinde kullanılan aeratörlerin ve KBB muayenelerinde kullanılan dezenfeksiyonu zorunlu tıbbi cihazların hızlı dezenfeksiyonunda kullanılır. Polistiren, paslanmaz çelik, PVC, akrilik, polikarbon, seramik, ABS, silikon, HDPE, kauçuk, camdan imal edilmiş tıbbi cihazların/ekipmanların dezenfeksiyonuna uygundur. Ürün Özellikleri Aldehit ve fenol içermez.
  • Geniş etki spektrumuna sahiptir.
  • Köpük ve sıvı formda kullanım avantajı sağlayan özel başlığı mevcuttur.


Bileşimi

  • Etil alkol, propan-2-ol, didesilmetil polioksietil amonyum propiyonat, koruyucu katkılar, parfüm, deiyonize su


Mikrobiyolojik Etkinlik

  • 1 dakikada bakterisidal ve fungusidal, 5 daikada virüsidal ve tuberkulosidal Kullanım Şekli Ön temizliği yapılmış medikal cihazı tamamen kaplayacak şekilde püskürtülür. Etkinlik süresince bekletilir bezle silinir.
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.