İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

DSP White Ofis Tipi Beyazlatma FGM Muadili ürün resmi

Ambalaj İçeriği

15g ile 01 şişe Hidrojen Peroksit. 05g ile 01 şişe Kıvam Arttırıcı. 10g ile 01 şişe Peroksit Nötrleştirici. 02g ile 01 şırınga DSP Dam dişeti bariyeri. 01 spatula.

DSP White Ofis Tipi Beyazlatma FGM Muadili

DSP

SKU: 205DS-1001

Katalog No:

Birlik Dental10.0

Miat: Nisan 2025

Ort. 10 saat içinde kargoda.

Diğer Depolar (2)

10.0Sema Dental

Miat: Nisan 2025

Ort. 9 saatte kargoda
10.0Bera Dental

Miat: Nisan 2025

Ort. 11 saatte kargoda

DSP White Ofis Tipi Beyazlatma


  • DSP White Clinic 35% H²O² Beyazlatıcı Jel , mavi ışığın maksimum emilimini ve kullanımını sağlayarak, daha hızlı beyazlatma ve daha fazla yoğunluk elde ederek, piyasadaki en yüksek teknoloji ile geliştirilmiştir.


DSP White Clinic Beyazlatmanın Faydaları

  • Mükemmel viskozite.
  • Yüksek derecede beyazlatma.
  • Kanıtlanmış etkinlik.
  • Uygulama boyunca nötr ve stabil bir pH'a sahiptir.
  • İki aşamalı sunum: Peroksit ve Kalınlaştırıcı.
  • Ürünün sadece bir diş veya diş bandı için gerekli miktarda manipüle edilmesini sağlar.
  • Işık kaynağı ile veya ışık kaynağı olmadan kullanılabilir.


White Clinic kullanım endikasyonları %35 - DSP

  • DSP White Clinic, bir diş muayenehanesinde özel kullanım için geleneksel prosedürlerle çıkarılamayan, kronik nitelikte dış renk değişiklikleri olan canlı ve canlı olmayan dişler için endikedir.
  • White Clinic Beyazlatma Kiti İçeriği %35 - DSPKit White Clinic 35% şunları içerir:

15g ile 01 şişe Hidrojen Peroksit.

05g ile 01 şişe Kıvam Arttırıcı.

10g ile 01 şişe Peroksit Nötrleştirici.

02g ile 01 şırınga DSP Dam dişeti bariyeri.

01 spatula.

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.