İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

E8 Sterilizasyon Cihazı + Euroseal 2001 Plus + Aquadist

Euronda E8 Otoklav + Euroseal 2001 Plus + Aquadist

Euronda

SKU: 195Eu-1001

Katalog No:

Tolga Dental9.1

Miat: Mart 2030

Ort. 9 saat içinde kargoda.
euronda-e8-euroseal-2001-plus-aquadist

Euronda E8 Otoklav + Euro...

1 Adet Alana
https://d3hgqa7jiqm918.cloudfront.net/products/14a01055-ec83-46a8-aed8-9298df016399_thumbnail.webp

Sudemed Düz Sterilizasyon...

16 Adet Hediye
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Euronda E8 + Euroseal 2001 Plus + Aquadist


Euronda E8 Sterilizasyon Cihazı 


Bu yenilikçi cihaz, kullanım kolaylığı ve verimliliği bir arada sunarak dikkat çeker. Türkçe menüsü ile kullanıcı dostu bir deneyim sağlayan bu cihaz, sadece 300 ml su tüketerek çevre dostu bir işlevsellik sunar. Çok yönlü ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış 12 adet programı bulunur; bunlar arasında 5 B Class, 2 N Class, 2 S Class programı ve 3 özel test programı (Helix Testi, Prion Testi, Vakum Testi) yer alır.

Cihaz, su kalitesini sürekli olarak izleyen bir sensöre ve kir seviyelerini etkin bir şekilde tespit eden bir Kir Kontrol Sistemine sahiptir. Hava ve suyu ayıran bir separatör ile donatılmıştır ve buhar jeneratörlü bir sistemle çalışır, bu da cihazın verimliliğini artırır. 24 litre iç hacmi ile geniş bir kullanım alanı sunar.

Gelişmiş bir bilgisayarlı hata tespit sistemi, herhangi bir sorunu hızla tespit eder ve kullanıcıya bildirir. Opsiyonel yazıcılı sistem, işlemlerin kaydedilmesini sağlar ve SD kart desteği ile veri saklama imkanı sunar. Ayrıca, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre opsiyonel olarak sunulan Wi-Fi desteği, cihazın kablosuz ağlar üzerinden kolayca yönetilmesini sağlar. Bu özellikler, cihazı hem güvenilir hem de teknolojik açıdan ileri bir seçenek haline getirir.


Güvenlik Donanımı

  • Aşırı basınç koruması
  • Yanlışlıkla kapı açılmasına karşı korumalar
  • Süreç değerlendirme sistemi
  • Gerçek zamanlı tanı sistemi

Euronda Euroseal 2001 Plus Poşetleme Cihazı

Euroseal® 2001 Plus, sürekli döngü işlemleri için sabit sıcaklıkta çalışan elektronik bir termo mühürleme makinesidir. Dayanıklı, güvenilir ve kullanımı kolaydır. Güvenli, ergonomik mühürleme kolu, poşetleri mühürlemeyi kolaylaştırmak için ön tarafa yerleştirilmiştir. Bu çözüm, makinenin daha kompakt olmasına yardımcı olur, böylece rahatça bir masa üstüne yerleştirilebilir veya standart sterilizasyon odası mobilyalarına gömme monte edilebilir. Euroseal® 2001 Plus, ruloyu tutan ve mühürleme alanı içinde kalmasını sağlayan bir metal bara sahiptir. Pürüzsüz yüzeyleri temizliği kolaylaştırır. UNI 868-5 ve EN 11607-2 standartlarına tam uyumludur.


  • 10 mm eninde / 31 cm uzunluðunda kapatma alaný (100 veya 200 mt uzunluktaki rulolarda kullanýlabilir) 
  • Ebatlar: 450 x 200 x 385 mm 
  • Voltaj: 230V-50/60 Hz


Euronda Aquadist Distile Su Cihazı

Su buharlaştırarak ve buharı yoğunlaştırarak damıtılmış su elde eden bir su damıtma cihazı. Saatte 0.7 litre su damıtma kapasitesine sahip. 4 litre kapasiteli. Tüm güvenlik testlerini geçmiş olup, tüm elektromanyetik uyumluluk standartlarına (2014/30/EU) ve düşük voltaj standartlarına (2014/35/EU) uygunluk gerekliliklerine uygundur.


  • Su üretimi ,Saatte 0.7 litre su
  • Boyutlar 230 x 360 mm (Çap x Yükseklik)
  • Ağırlık 3.5 Kg

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Euronda E8 Otoklav + Euroseal 2001 Plus + Aquadist ürünü Otoklavlar kategorisinde listelenmektedir.

Euronda E8 Otoklav + Euroseal 2001 Plus + Aquadist ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

euronda-e8-euroseal-2001-plus-aquadist
Euronda E8 Otoklav + Euroseal 2001 Plus + Aquadist
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-