İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

FGM Llis Kompozit ürün resmi

Ambalaj İçeriği

4 gr şırınga

FGM Llis Kompozit EA3

FGM

SKU: 261FG-1002

Katalog No: -

Azeri Diş Deposu10.0

Miat: Nisan 2024

Ort. 7 saat içinde kargoda.

Ürün Seçeneği 1

fgm-llis-kompozit-ea3fgm-llis-kompozit-ea3fgm-llis-kompozit-ea3fgm-llis-kompozit-ea3fgm-llis-kompozit-ea3
5 AL
>
fgm-llis-kompozit-ea3fgm-llis-kompozit-ea3fgm-llis-kompozit-ea3
4 ÖDE

Diğer Depolar (2)

9.0Kagy Dental

Miat: Şubat 2025

Ort. 10 saatte kargoda
7.0Asri Diş Deposu

Miat: Aralık 2025

Ort. 8 saatte kargoda

Rezin Bazlı Kompozit Doğal estetik Ön ve arka dişler için endikedir Ortalama parçacık boyutu 0,8 μm olan Alman teknolojisi camıMekanik güç:

 Ön ve arka dişlerde restorasyonlar için mükemmel mekanik özellikler.

Optik özellikler:

Dental yapıya uyumlu opalesans ve floresan

Schott camı:

Llis'in formülasyonu, diş hekimliği pazarındaki en ünlü markalardan biri olan Alman şirketi Schott tarafından yapılan cam dolgu maddelerini içeren modern konseptlere dayanmaktadır. Bu dolgu maddeleri yüksek saflık, daha ince taneler, dentine yakın kırılma indeksi ve mükemmel radyoopasiteyi birleştirir.

Basitleştirilmiş gölge sistemi:

Mine, dentin ve yarı saydam renk için ana renk tonlarına sahiptir.

Yüksek gölge kararlılığı:

Restorasyonların estetik uygunluğu.

Mükemmel parlatma:

Estetik restorasyonlar.

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.