İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Dentalpiyasa
Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız
Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 adet 5ml G-Premio Üniversal Bond Refil

GC Dental G Premio Üniversal Bond Refil

GC Dental

SKU: 214GC-1008

Katalog No:

Kristal Dental9.7

Miat: Aralık 2025

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

GC Dental G Premio Üniversal Bond Refil


  • GC’nin universal bondingi G-Premio BOND ile uygulamada sıfır tavizi seçin: Sıfır güçlük ile çalışın! G-Premio BOND, kolay kullanım için inanılmaz ıslanabilirliği ve 7 dakika çalışma süresi ile rutin bonding uygulamanızı kolaylaştırmanıza yardımcı olur.
  • Tüm asitleme seçenekleriyle kullanılabilen yeni universal bondingdir.
  • İçerdiği 4- MET, MDP ve MDTP monomerleri sayesinde hem dişe hem de diğer restorasyon materyallerine yüksek bağlantı gücüne sahiptir. Böylece ağız içi tamir işlemlerine de uygundur. Ayrıca hassasiyet giderici olarak endikedir.
  • Sıfır Debonding 3 fonksiyonel monomer sayesinde uzun ömürlü eşsiz bağlantı Sıfır Hata Kolay toleranslı prosedürü sayesinde uygulama hatasını sıfıra düşürür.
  • Sıfır Post-Operatif Hassasiyet Üstün dentin tübüllerini örtme yeteneği Sıfır Uygulama Zorluğu İdeal kıvam!
  • Uygularken görülen ideal sarı renk! 7 dakika çalışma süresi! Sıfır Renklenme İdeal ıslanabilirlik, penetrasyon ve etkli kuruma prosedürü sayesinde ekstra ince film kalınlığı (3 mikron).
  • Bonding akışkan olmasına karşın yüksek doldurucuya ve photo initatöre sahiptir. Bu da güçlü bir bağlantı tabakası oluşturur.
  • Bu özelliklere HEMA’sız formül eklenince renklenmeye sebep olan hidrolosis engellenmiş olur. 
  • Sıfır İsraf Özel silikon şişe tasarımı sayesinde tek tek eşit damlalar! 300 damla! En hızlı bonding prosedürü!

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

GC Dental G Premio Üniversal Bond Refil ürünü Universal Bonding kategorisinde listelenmektedir.

GC Dental G Premio Üniversal Bond Refil ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

g-premio-universal-bond-refil
GC Dental G Premio Üniversal Bond Refil
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-