İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

28 Lik Tam Takım

Imicryl Pama Rdx Dört Katmanlı İsosit Dişler

Imicryl

SKU: 37IM-1002

Katalog No: PRD01

Imicryl A.Ş10.0

Miat: Kasım 2025

Ort. 21 saat içinde kargoda.
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Imicryl Pama Rdx Dört Katmanlı İsosit Dişler


  • Dentin, Kole I, Kole II ve şeffaf olmak üzere 4 layer özelliğindedir.
  • Tüm bölgelerde sertliği porselen dişe yakındır. Ancak porselendeki gibi kırılganlık göstermez.
  • Dentin üzerinde bulunan doğal dişi taklit eden mamellon kanallar ve doğal renk geçişleri sayesinde gerçeğe en yakın estetik görünümü sağlar.
  • Tüberkül ve fossa ilişkileri mükemmel düzeyde, sulcus derinliği de anatomik forma uygundur. Bu sayede etkili bir çiğneme gösterir.
  • Lateral ve santral uyumu sayesinde dizim kolaylığı sağlar.
  • İnsan yüzünün simetrisine uygunluk gösterir.
  • Porozite ve mikro gözenek bulunmaz.
  • Üst yüzey izosit olup ara yüzeyler kadmiyum içermeyen çapraz bağlayıcılı geliştirilmiş akrilikten üretilmiştir. Bu sayede akrilik dişlere göre daha fazla abrazyon direncine sahiptir.
  • Akrilik ile yüksek bağlantı sağlaması için alt yüzeylerde penetrasyon çukuru mevcuttur.

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Imicryl Pama Rdx Dört Katmanlı İsosit Dişler ürünü Yapay Dişler kategorisinde listelenmektedir.

Imicryl Pama Rdx Dört Katmanlı İsosit Dişler ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

imicryl-pama-rdx-dort-katmanli-isosit-disler
Imicryl Pama Rdx Dört Katmanlı İsosit Dişler
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-