İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

Inmed Steril Tek Kullanımlık Enjektör 2 ml 250 Adet ürün resmi

Ambalaj İçeriği

1 kutuda 0,4 x 40 mm 2ml 250 adet enjektör bulunmaktadır.

Inmed Steril Tek Kullanımlık Enjektör 2 ml 250 Adet Kilitsiz

İnmed

SKU: 97İn-1002

Katalog No:

Alpkaya Diş Deposu9.3

Miat: Ağustos 2026

Ort. 14 saat içinde kargoda.

Ürün Seçeneği 1

inmed-steril-tek-kullanimlik-enjektor-2-ml-250-adetkilitsiz
Inmed Steril Tek Kullanım...
4 Adet Alana
https://d3hgqa7jiqm918.cloudfront.net/products/24b8eee7-7e88-413b-9ea3-52a701f047af_thumbnail.webp
Add Spanç 5x5
1 Adet Hediye

Inmed Steril Tek Kullanımlık Enjektör 2 ml  0,4 x 40 mm 250 Adet

  • Tek kullanımlık contalı şırıngalar en son teknoloji ile donatılmış GMP standartlarına sahip Inmed Medical Products üretim tesislerinde ve CE standartlarına uygun bir şekilde el değmeden üretilmektedir.
  • Contasız şırıngalar etilen oksit gaz sterilizasyonu yöntemiyle 5 yıl raf ömrüne sahiptir.
  • Contalı şırıngalar, gövde içerisinde bulunan özel medical grade silikon sayesinde pistonun hareket kabiliyetini kolaylaştırarak kaliteyi ve kolay kullanımı her zaman ön planda tutmaktadır.
  • Diş hekimlerinin rahatlıkla kullanabilmesi için kilitli ve kilitsiz olmak üzere iki model şeklinde üretilmiştir.


İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.