İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

Itena Dentocem Rezin Siman ürün resmi

Ambalaj İçeriği

5 ml'lik 2 şırınga + 10 karıştırma ucu + 10 ekstra ince ağız içi uç

Itena Dentocem Rezin Siman

İtena

SKU: 260İt-1003

Katalog No:

Birlik Dental10.0

Miat: Ocak 2025

Ort. 10 saat içinde kargoda.
itena-dentocem-rezin-siman
Itena Dentocem Rezin Sima...
1 Adet Alana
https://d3hgqa7jiqm918.cloudfront.net/base-products/rc-upload-1682519224249-2_thumbnail.webp
Medic İrrigasyon İğnesi P...
1 Adet Hediye

Diğer Depolar (1)

2.0Nil Dental

Miat: Aralık 2024

Ort. 11 saatte kargoda

Itena Dentocem Rezin Siman


  • Düşük mekanik rantabiliteye sahip tüm vakalar için ideal
  • Dentocem, kronlar, köprüler, inleyler, onleyler, veneerler ve postların kalıcı simantasyonuna adanmıştır. Tüm substratlarda (metal, seramik, zirkonya) kullanılabilir. Yapıştırıcı özelliği olmayan Dentocem, yüzeylerin ön hazırlığını gerektirir.


Avantajları

  • Üstün tutuculuk ve tam marjin bütünlüğü
  • Mükemmel bir estetik sonuç için Film Kalınlığı (15 μg/mm3)
  • Çift kürleşme: kendiliğinden ve ışıkla kürleşme LED kürleme ünitesi ile ulaşılamayan alanlar için idealdir.
  • Çimento, fazla malzemenin çıkarılmasına izin vermek için kauçuksu bir faza sahiptir
  • Radyoopak
  • Baz ve katalizör mükemmel şekilde ölçülür ve karıştırılır.
  • Automix şırınga ve ekstra ince ağız içi uçlar Hassas uygulama ve doğrudan kök kanalına uygulama kolaylığı için ekstra ince ağız içi uç
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.