İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

4ml

Kulzer Gluma Bond Universal Refil 4ml

Kulzer

SKU: 214KU-1003

Katalog No:

Tolga Dental9.5

Miat: Mayıs 2026

Ort. 9 saat içinde kargoda.

Diğer Depolar (11)

10.0Azeri Diş Deposu

Miat: Nisan 2025

Ort. 7 saatte kargoda
9.7Mineral Diş Deposu

Miat: Mayıs 2025

Ort. 10 saatte kargoda
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
11

Kulzer Gluma Bond Universal Refil 4ml


Ürün Özellikleri

  • Direkt ve indirekt restorasyonlara uygundur. 
  • Universal bond direk uygulamalarda; rezin esaslı tüm restorasyon işlemlerinde primer olarak, kompozit ve kompomer restorasyonların tamirinde, amalgam dolgu işleminden önce kavitenin kapatılmasında, kök yüzeyi hassasiyetinin giderilmesi işlemlerinde, cam iyonomer dolgu yüzeylerinde koruyucu olarak, pit ve fissür örtücülerin bağlanması işlemlerinde kullanılabilir.
  • İndirekt uygulamalarda; metal, cam seramik, zirkonya restorasyonlarında primer olarak, rezin siman ile kombine veneer simantasyonu işlemlerinde, self, dual cure kor materyallerinin ve rezin samanların bağlanmasında, indirekt restorasyonlardaki intraoral tamirinde, dentinin örtülenmesinde, indirekt cam seramik restorasyonlarda da silan olarak tercih edilebilir. 
  • Total Etch, Self Etch, Selective Etch olarak da kullanılabilir.
  • Yüksek florür salınımıyla post operatifler sonrasında hassasiyetleri yok eder. 
  • Dentin ve mine yüzeylerine kuvvetli bağlantı sağlar. 
  • Geliştirilmiş MDP sistemi vardır. Metal ve seramik yüzeylerde yüksek bağlantı gösterir. 
  • En az 220 damla sağlar. En ekonomik universal sistemi olarak bilinir. 


Paket İçeriği

  • 1x4ml Gluma Universal Bond

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Kulzer Gluma Bond Universal Refil 4ml ürünü Universal Bonding kategorisinde listelenmektedir.

Kulzer Gluma Bond Universal Refil 4ml ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

kulzer-gluma-bond-universal-refil-4ml
Kulzer Gluma Bond Universal Refil 4ml
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.