İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 adet şırınga (8.3 g/4.6 ml): Pasta A (4.3 g/2.3 ml) + Pasta B (4.0 g/2.3 ml), Karıştırma uçları: 20 adet uç

Kuraray Panavia SA Universal Siman

Kuraray

SKU: 36Ku-1002

Katalog No:

Kristal Dental8.0

Miat: Aralık 2025

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Kuraray Panavia SA Universal Siman


SA CEMENT Automix, Kuraray tarafından, implant üzeri restorasyonların simantasyonunu içeren genişletilmiş endikasyonları ile PANAVIA™ markasının bir parçası olarak piyasaya sürülmüştür. PANAVIA™ markası 25 yılı aşkın süren bilimsel ve klinik kayıtları izlemiş ve zor klinik durumlar için tercih edilen universal resin siman olmuştur.

PANAVIA™ SA CEMENT Automix, diş yapısına asitleme(aşındırma) veya diğer önişlemler gerektirmeden kolay bağlanma için dual-curing (ışıkla/veya kendi kendine sertleşen) özelliği ile self-adhesive resin simandır. Metal, metal oksit seramik, dentin, mine’ye güvenilir seviyede bağlanma sağlar. Bu Kuraray’ın patentli ‘MDP’ adeziv fosfat momoner bazlı adeziv teknolojisi sayesinde olur. PANAVIA™ SA CEMENT Automix içindeki pasta karıştırma cihazı’ olmadan karıştırılabilir ve restorasyon içine şırıngadan direk uygulanabilir. Hızlı ve temiz uygulama sistemi, günlük klinik kulanımda ortaya çıkabilecek olası kontaminasyonu önler.

PANAVIA™ SA CEMENT Automix fazlalık simanların kolay temizlenmesini sağlar. Bu kolay temizleme işlemi, diş etinin iltihaplanmasına neden olan diş eti sulkusunda kalan fazlalık siman olasılığını en aza indirir. Ayrıca yanlışlıkla, fazlalık simanın temizlenmesi sürecinde,protezin ve diş etinin zarar görme riskini azaltır. İmplant üstü restorasyonların simantasyonunda fazla siman artıklarının temizlenebilmesi ve kontrolü için doğru ürün PANAVIA™ SA CEMENT’ dir.

 

Özellikleri


  • Seramik,hibrit seramik,kompozit resin veya metalden yapılmış kron, köprü, inley ve
  • Onleylerin simantasyonunda
  • Implant üzerinde seramik, hibrit seramik, kompozit resin simantasyonunda veya metal restorasyonlarda
  • Metal korların, resin korların, metal postların veya cam fiber postların simantasyonunda

 

Endikasyonları 

  • Seramik,hibrit seramik kompozit resini veya metalden yapılmış kron, köprü, inley ve
  • Onleylerin simantasyonunda
  • Implant üzerinde seramik, hibrit seramik, kompozit simantasyonunda veya metal restorasyonlarında

 

Standart Kit Ambalaj: 

1 adet şırınga (8.3 g/4.6 ml): Pasta A (4.3 g/2.3 ml) + Pasta B (4.0 g/2.3 ml), Karıştırma uçları: 20 adet uç

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Kuraray Panavia SA Universal Siman ürünü Yapıştırma Simanları kategorisinde listelenmektedir.

Kuraray Panavia SA Universal Siman ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

kuraray-panavia-sa-universal-siman
Kuraray Panavia SA Universal Siman
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-