İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

80 gr toz; 40 gr likit

Pentron Adhesör Carbofine Siman/Toz+Likit

Pentron

SKU: 216PE-1001

Katalog No:

Asri Diş Deposu7.0

Miat: Ağustos 2025

Ort. 8 saat içinde kargoda.
pentron-adhesor-carbofine-simantozlikit

Pentron Adhesör Carbofine...

2 Adet Alana
https://d3hgqa7jiqm918.cloudfront.net/base-products/rc-upload-1685371937799-2_thumbnail.webp
Fischer Elmas Frez TF 41B
1 Adet Hediye

Diğer Depolar (13)

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
13

Pentron Adhesör Carbofine Siman/Toz+Likit


  • Konvansiyonel, kimyasal olarak polimerize olan Adhesor Carbofine, sert dental dokulara doğal adezyon esasına dayanır ve pulpayı tahriş etmez. Yarı kalıcı siman (güçlü bağlantılı, fakat uzun süreli geçicilerin çıkarılması daha kolay) geçici dolgular için ve nihai simantasyon da da kuron ve kısa köprüler için uygundur. Adhesor Carbofine – hastalarınız için kolaylık sunar.
  • Kavitan™ LC Işık ile Polimerize olan Cam İyonomer Siman Kavitan LC, kolay kullanımı ile karakterizedir. Restorasyonun hızlı yapılmasını ve uzun süreli iyi estetiğini garantileyen, ışıkla sertleşen bir rezin modifiye cam iyonomer simandır. Sınıf V/ III anterior dolgular için mükemmel seçenektir ve kontrollü sertleşmesi sayesinde çocuk hastaların tüm tedavilerinde uygundur. 


Özellikler & Avantajlar:


  • İrritan değildir- Pulpayı tahriş etmez.
  • Doğal adezyon- sert dental dokulara doğal adezyon.
  • Poroziter olmayan yapı - mikroorganizmaların penetrasyonu engellenir.
  • Simantasyon için idealdir.

 

İçerik:

  • 80 gr toz
  • 40 gr likit


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Pentron Adhesör Carbofine Siman/Toz+Likit ürünü Yapıştırma ve Kaide Simanları kategorisinde listelenmektedir.

Pentron Adhesör Carbofine Siman/Toz+Likit ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

pentron-adhesor-carbofine-simantozlikit
Pentron Adhesör Carbofine Siman/Toz+Likit
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.