İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Dentalpiyasa
Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız
Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 x 15 ml

Pyrax Paracam Camperphenol Kanal Antiseptiği

Pyrax Polymars

SKU: 174PY-1002

Katalog No: -

Çok Al Az Öde

3 Adet ve Üzeri

Atik Diş Deposu8.0

Miat: Haziran 2025

Ort. 14 saat içinde kargoda.
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Pyrax Paracam Camperphenol Kanal Antiseptiği


  • Kök kanal temizliği ve dezenfeksiyonu için bir çözüm. Yağlı yapısı sayesinde PARACAM uzun süre aktif kalır.


Başvuru

  • Kavite hazırlığından sonra dentinin dezenfeksiyonu. Pulpaektomi ve pulpa pansuman sonrası dezenfeksiyon. Travma sonrası inflamasyonun tedavisi. Kök kanalının dezenfeksiyonu.


Kompozisyon

  • Paraklorofenol ve Kafur Kullanım Yöntemi: PARACAM'a batırılmış bir pamuk yünü hamur haznesine yerleştirin ve kapatın. Pamuklu pansumanı bir hafta sonra çıkarın ve dişi eski haline getirin.


Uyarı

  • Cilt (alerjik kontakt dermatit) ve gözlerle uzun süreli veya tekrarlanan temastan kaçının. Uzun süreli solumaktan kaçının. Dahili olarak almayın. Cilt ile teması tahrişe, aşırı duyarlılık yanıklarına neden olabilir. Cilt ile teması halinde hemen pamuk ve alkol ile iyice silin ve ardından sabun ve su ile iyice yıkayın. Deri döküntüsü ve hassasiyet veya başka bir alerjik reaksiyon meydana gelirse, kullanmayı bırakın ve tıbbi yardım isteyin. Ürün gözle temas ederse, tatlı su ile iyice yıkayın ve bir doktora danışın. Bileşenlerinden herhangi birine karşı şiddetli alerjik reaksiyon öyküsü olan hastalarda kullanılmamalıdır.


Depolamak

  • 5~35oC arasındaki oda sıcaklığında saklayınız. Doğrudan güneş ışığından koruyun. Kullandıktan sonra kabı dikkatlice kapatın. Nemden uzak tutun. Serin ve kuru bir yerde saklandığında açıldıktan sonra raf ömrü etkilenmez.


Raf ömrü

  • Üretim tarihinden itibaren 3 yıl.


Sunum

  • 1 x 15ml Cam Şişe, 1 x Dağıtım Damlalığı.Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Pyrax Paracam Camperphenol Kanal Antiseptiği ürünü Kanal Dezenfeksiyonu kategorisinde listelenmektedir.

Pyrax Paracam Camperphenol Kanal Antiseptiği ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

pyrax-paracam-camperphenol-kanal-antiseptigi
Pyrax Paracam Camperphenol Kanal Antiseptiği
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-