İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence Diş Hekimleri İçin Tam Çene İmplant Tedavisi Klinik Rehberi - VI

Quintessence

SKU: 26Qu-1093

Katalog No: quin.T091.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Şubat 2029

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence Diş Hekimleri İçin Tam Çene İmplant Tedavisi Klinik Rehberi - VI

 

Arun K. Garg, DMD


Türkçe Çeviri Editörü:

 • Prof. Dr. Tolga Fikret Tözüm


Tam çene implant tedavisi (TÇİT) protokolü, tam veya neredeyse tam dişsiz hastaları tedavi etmede, implant tedavisinin en yeni keşiflerinden birisidir. TÇİT protezi, anında, sabit, estetik olarak memnun edici, yüksek fonksiyonel, pahalı olmayan, idame edilebilir ve sıklıkla kemik greftleme olmadan yapılabilmektedir. Bu kitap, TÇİT protokolünün nasıl yapıldığını, kim için kullanılması gerektiğini ve farklı hastalar için başarılı uygulama yöntemlerini anlatır. İlgili yöntem her iki çene için ve tam veya neredeyse tam dişsiz hastalar için kullanılabilir. Bir dizi bölüm, başlangıç değerlendirmesinden protez teslimine her evreyi detaylı klinik fotoğraflarla belgeleyerek adım adım tedavinin anlatımına adanmıştır. Sabit diş sistemlerine yeni olanlar dahi işlemlerin kitapta takip edilmesini kolay bulacak ve hastaları için TÇİT yaklaşımını uygulamaya başlayabileceklerdir. • 1   Tam Çene İmplant Tedavisi (TÇİT) Protokolünün Gelişimi  
 • 2   Anında Protez ile Uygulanmış Eğimli İmplantların Tarihi  
 • 3   Aday Vakaların Tanımlanması ve Değerlendirilmesi  
 • 4   Tam Çene İmplant Tedavisi (TÇİT) Modifikasyonları         
 • 5   Tam Dişsiz Üst Çenenin Tedavisi             
 • 6   Tam Dişsiz Alt Çenenin Tedavisi            
 • 7   Kısmi Dişsiz Üst Çenenin Tedavisi            
 • 8   Kısmi Dişsiz Alt Çenenin Tedavisi          
 • 9   Tam Çene İmplant Tedavisinde Protez                          
 • 10   Olası Komplikasyonlar  

 

120 sayfa, sert kapak, renkli resimli

978-605-9382-31-1 

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence Diş Hekimleri İçin Tam Çene İmplant Tedavisi Klinik Rehberi - VI ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence Diş Hekimleri İçin Tam Çene İmplant Tedavisi Klinik Rehberi - VI ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-dis-hekimleri-icin-tam-ene-implant-tedavisi-klinik-rehberi-vi
Quintessence Diş Hekimleri İçin Tam Çene İmplant Tedavisi Klinik Rehberi - VI
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-