İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence Doğanın Morfolojisi: Dişlerin Şekil ve Form Atlası

Quintessence

SKU: 26Qu-1069

Katalog No: quin.T006.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Şubat 2032

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence Doğanın Morfolojisi: Dişlerin Şekil ve Form AtlasıYazarlar: Shigeo Kataoka -Yoshimi Nishimura


Çeviri Editörleri: Prof. Dr. Çetin Sevük - Dt. Lamia Sevük


Doğal görünümlü seramik restorasyonlar elde edilmesi için hem restoratif dişhekimleri hem de teknisyenler doğal dişlerin morfolojisi, özellikleri ve yaşa bağlı olarak geçirdiği değişiklikler hakkında esaslı bilgiye sahip olmalıdırlar. Böylelikle doğal dişlerin üç kritik özelliğini yeniden oluşturmayı bekleyebilirler: tek diş morfolojisi, diş dizisi ve doğal diş rengi. Eşsiz resimler içeren bu atlas, restoratif dişhekimleri ve diş teknisyenlerinin beraber çalışarak fonksiyonel ve estetik restorasyonlar oluşturabilmelerine yardımcı olacak görüntü ve bilgiler sağlamaktadır.


İÇİNDEKİLER


  • -Diş Morfolojisinin Esasları

  •  Diş Morfolojisinin Karakteristik Özellikleri  

  • Yaşlanmanın Diş Morfolojisi Üzerine Etkileri 

  • Seramik Restorasyonların Konturlarının Verilmesi I 

  • Seramik Restorasyonların Konturlarının Verilmesi II 


 

Ciltli kuşe baskı 100 sayfa; 336 resim (298 renkli);


ISBN: 975-92608-5-9

9759260859


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence Doğanın Morfolojisi: Dişlerin Şekil ve Form Atlası ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence Doğanın Morfolojisi: Dişlerin Şekil ve Form Atlası ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-doganin-morfolojisi-dislerin-ekil-ve-form-atlas
Quintessence Doğanın Morfolojisi: Dişlerin Şekil ve Form Atlası
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-