İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence Hassas Bağlantılar - Başarılı Restoratif Tedaviye Giden Yol

Quintessence

SKU: 26Qu-1036

Katalog No: quin.T032.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2031

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence Hassas Bağlantılar - Başarılı Restoratif Tedaviye Giden Yol


Yazar:

 • Gareth Jenkins


Türkçe Çeviri Editörleri:

 • Prof.Dr. Bülent Şermet
 • Yrd.Doç.Dr. Bilge Gökçen-Röhlig
 • Dr. Değer Öngül


Bu kitabın amacı, hassas bağlantılı ataşmanların tedavi planlaması için referans olarak kullanılması ile avantajlarını göstererek meslektaşlarımız tarafından daha çok tercih edilmesini sağlamaktır. Ancak bu kitap protez ilkeleri tasarımı için kapsamlı bir ana rehber olmayı da amaçlamamıştır. Bu amaçla meslektaşlarımıza bu alanda rehber sayılan daha klasikleşmiş kaynakları okumalarını öneririz. Kitap; özel tedavi planlamasına ihtiyaç duyulan hastaların tedavisinde kolayca başvurulacak şekilde düzenlenmiştir.


İçindekiler


 • Tedavi planlaması
 • Dişsiz Sonlanan Kretler
 • Dişli Sonlanan Kretler
 • Dişüstü Protezler
 • Yardımcı Ataşmanlar
 • Hassas Paralelometre Kullanarak Frezeleme
 • Hassas Ataşmanların İmplantlarla Beraber Kullanımı
 • Parsiyel Dişsizlikte Hassas Ataşmanların İmplantlarla Beraber Kullanımı


Gareth Jenkins BDS, RDS, Rcs, MScD; Restoratif Diş Hekimli uzmanıdır; Cardiff, Wales Birleşik Krallık'ta muayenehane hekimliği yapmaktadır. Hassas Bağlantılı Ataşmanlar, ileri restoratif diş hekimliği ve implantoloji alanında dersler vermektedir.


Kohn Gidden FBIST Cardiff Diş Hekimliği Fakültesinde diş teknisyenliği yapmıştır. Aynı zamanda Wales'de sabit protezlerde uzmanlaşmış bir diş laboratuarının da yöneticiliğini yapmıştır.


ISBN: 978-605-88563-5-6


9786058856356


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence Hassas Bağlantılar - Başarılı Restoratif Tedaviye Giden Yol ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence Hassas Bağlantılar - Başarılı Restoratif Tedaviye Giden Yol ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-hassas-baglantilar-basarl-restoratif-tedaviye-giden-yol
Quintessence Hassas Bağlantılar - Başarılı Restoratif Tedaviye Giden Yol
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-