İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence ITI Treatment Guide VOL 12 - İmplant Çevresi Yumuşak Doku Entegrasyonu ve Yönetimi

Quintessence

SKU: 26Qu-1056

Katalog No: quin.T097.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2034

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence ITI Treatment Guide VOL 12 - İmplant Çevresi Yumuşak Doku Entegrasyonu ve Yönetimi


Yazarlar: 

  • M. Roccuzzo, A. Sculean

 

Editörler:

  • N. Donos,
  • S. Barter,
  • D. Wismeijer

 

Türkçe Çeviri Editörü:

  • Yakup Üstün


Kaybedilmiş olan dişlerin yerine uygulanmak üzere, uzun dönemde güvenilir bir tedavi seçeneği olarak

dental implantların tercih edilmesi son dönemde oldukça popülerdir. Bununla birlikte, klinisyenler ve tedavi süreci için zorluklar oluşturan durumlar hala gündemdedir. 

Tanınmış klinisyenler tarafından kaleme alınmış olan ve uzman klinisyenlerin sundukları olgu raporları ile desteklenmiş olan

ITI Treatment Guide serisinin bu cildinde implant çevresi yumuşak dokuların entegrasyonu ve tedavileri detaylı olarak ele alınmıştır.

İmplantların yerleştirilmeleri sırasında ya da öncesinde, destekleyici implant çevresi tedaviler sırasında yumuşak doku yönetiminin

detaylarının tartışılmasının yanı sıra, bu amaçla kullanılabilecek malzemeler ve teknikler hakkında bilgi verilmekte ve implant

çevresindeki yumuşak doku çekilmeleri detaylı incelenmektedir. 

ITI Treatment Guide serisinin 12. cildinde, en güncel teknik ve malzemeleri gözeterek, günlük pratikte kullanılabilecek kanıta dayalı

teknikler ve tedavi yaklaşımları hakkında klinisyenlere oldukça kapsamlı bir güncelleme sunulmaktadır. 

Bir sonra yayınlanacak olan 13. cildin konusu ise peri-implantitisin önlenmesi, tanısı ve tedavisi olacaktır.300 sayfa; Kodu: T097; ISBN: 978-3-86867-578-8


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence ITI Treatment Guide VOL 12 - İmplant Çevresi Yumuşak Doku Entegrasyonu ve Yönetimi ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence ITI Treatment Guide VOL 12 - İmplant Çevresi Yumuşak Doku Entegrasyonu ve Yönetimi ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-iti-treatment-guide-vol-12-implant-cevresi-yumusak-doku-entegrasyonu-ve-yonetimi
Quintessence ITI Treatment Guide VOL 12 - İmplant Çevresi Yumuşak Doku Entegrasyonu ve Yönetimi
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-