İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence ITI Treatment Guide VOL 6 - Estetik Alanda Uzun Dişsiz Boşluklar

Quintessence

SKU: 26Qu-1065

Katalog No: quin.T049.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2036

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence ITI Treatment Guide VOL 6 - Estetik Alanda Uzun Dişsiz Boşluklar


Yazarlar: J.-G. Wittneben | H. P. Weber

Editörler: Daniel Wismeijer, Stephen Chen, Daniel Buser

Türkçe çeviri editörü: Prof. Dr. Haldun İplikçioğluITI tedavi kılavuzu serisi kanıta dayalı implant tedavisi tekniklerinin günlük kullanımının özetidir. Tümü resimli adım adım yaklaşım tarzı kullanılarak ünlü klinisyenler farklı klinik durumlarda ses tanısı ile vurgulama, kanıta dayalı tedavi ve öngörülebilir sonuçlar ile nasıl uygulama yapılacağını göstermektedir. ITI tedavi kılavuzu serisinin altıncı bölümü, estetik alanda çok sayıda dişi eksik olan hastalarda implant destekli protez ile tedavide klinik önerilerde bulunmaktadır. Yazarlar bilimsel ve klinik kanıtları temel alan tedavi seçenekleri ve işlemlerinin ayrıntılarından önce ilgili literatürde derleme yapmıştır. Preoperatif değerlendirme, tedavi planlaması ve estetik alandaki kompleks endikasyonlar için risk etkenlerinin değerlendirilmesi gerektiği özellikle vurgulanmıştır. Cerrahi ve prostodontik işlemlerin anlatılması adım adım klinik olgu sunumunu içerir. Çeşitli etiyolojilerin komplikasyonları koruyucu ölçümlerle vurgulanır ve aynı şekilde klinik olgularla ilgili belgeler bunların nasıl yönetildiğini vurgular.

 

 

276 sayfa; Kodu: T049; ISBN 978-3-86867-208-4;


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence ITI Treatment Guide VOL 6 - Estetik Alanda Uzun Dişsiz Boşluklar ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence ITI Treatment Guide VOL 6 - Estetik Alanda Uzun Dişsiz Boşluklar ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-iti-treatment-guide-vol-6-estetik-alanda-uzun-dissiz-boluklar
Quintessence ITI Treatment Guide VOL 6 - Estetik Alanda Uzun Dişsiz Boşluklar
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-