İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence ITI Treatment Guide Vol 8 - İmplantolojide Biyolojik ve Donanımsal Komplikasyonlar

Quintessence

SKU: 26Qu-1019

Katalog No: quin.T058.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2035

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence ITI Treatment Guide Vol 8 - İmplantolojide Biyolojik ve Donanımsal Komplikasyonlar


Yazarlar:

  • U. Bragger,
  • L. J. A. Heitz-Mayfield

Editörler:

  • D. Wismeijer,
  • D. Buser,
  • S. Chen
  •  

Türkçe Çeviri Editörü:

  • Yakup Üstün


Kaybedilen dişlerin yerine diş implantlarının kullanılması artık tüm dünyada olağan hale gelmiştir. Tedavi seçeneklerinin ve implant tedavisini uygulayan diş hekimlerinin sayısının artması ile birlikte, uygulanan tedavilerin en yüksek klinik standartları karşılamasını sağlamak önemlidir. ITI Treatment Guide serisi, implantolojinin günlük uygulamalarında kanıta dayalı teknik ve yöntemleri içeren bir özet bilgi kitabıdır. Tanınmış klinisyenler tarafından yazılan ve uzman uygulayıcıların katkılarıyla

desteklenen ITI Treatment Guide farklı klinik seçeneklere yönelik oldukça kapsamlı değerlendirmeler sunmaktadır. Farklı klinik durumlar ile başa çıkma yöntemleri incelenmekte; hasta için en düşük riski taşıyacak şekilde, doğru tanı ve planlama ile yola çıkıp kanıta dayalı tedavi yöntemlerini uygulayarak

istenilen sonuca ulaşılması hedeflenmektedir. ITI Treatment Guide 8. cildi, klinisyenlere, biyolojik ve donanımsal komplikasyonların nedenleri ve tedavileri ile ilgili, kanıta dayalı güncel bilgi sunmaktadır. Güncel kanıtın değerlendirilmesi için 2008 yılında Stuttgart’ta düzenlenmiş olan 4. ITI Görüş Birliği Konferansı Bildirgesinden, 2013 yılında Bern’de düzenlenmiş olan 5. ITI Görüş Birliği Konferansı Bildirgesinden ve güncel bilimsel veri tabanından yararlanılmıştır. Dünyanın dört tarafından uzman klinisyenlerin hazırladığı 16 adet farklı klinik olgunun adım adım detaylarıyla sunumlarında, implantoloji ile ilgili komplikasyonların hem tanı hem de tedavileri gösterilmiştir. ITI Treatment Guide serisinin bir sonraki 9. cildinde yaşlı hastalarda implant tedavisi konusu işlenecektir.


 

232 sy, renkli resimli kuşe kağıt, sert kapak


ISBN: 978-3-86867-295-4 

978-3-86867-295-4


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence ITI Treatment Guide Vol 8 - İmplantolojide Biyolojik ve Donanımsal Komplikasyonlar ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence ITI Treatment Guide Vol 8 - İmplantolojide Biyolojik ve Donanımsal Komplikasyonlar ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-iti-treatment-guide-vol-8-implantolojide-biyolojik-ve-donanimsal-komplikasyonlar
Quintessence ITI Treatment Guide Vol 8 - İmplantolojide Biyolojik ve Donanımsal Komplikasyonlar
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-