İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence ITI Treatment Guide Vol 9 - Yaşlı Hastalarda İmplant Tedavisi

Quintessence

SKU: 26Qu-1018

Katalog No: quin.T068.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2034

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence ITI Treatment Guide Vol 9 - Yaşlı Hastalarda İmplant Tedavisi


Yazarlar:

  • F. Müller,
  • S. Barter 


Türkçe Çeviri Editörü:

  • Yakup Üstün


 

Tüm dünyada kaybedilen dişlerin telafisi için tedaviler uygulanmaktadır. Tedavi seçeneklerinin ve implant tedavisi uygulayan klinisyenlerin sayısının artması ile birlikte, artık tedavi yöntemlerinin en yüksek klinik standartları karşılaması gerektiğini vurgulamak gerekir.

ITI Treatment Guide serisi, kanıta dayalı implant tedavisi tekniklerinin ve günlük pratikte kullanılabilecek uygulamaların incelemesi ve özeti niteliğindedir. İyi tanınmış klinisyenler tarafından yazılmış ve uzman kişilerin katkıları ile desteklenmiş olan ITI Treatment Guide serisi, farklı tedavi seçeneklerinin detaylı incelemelerine ulaşım sağlar. Farklı klinik durumların tedavisini değerlendirirken doğru tanı ve kanıta dayalı tedavi prensipleri ile öngörülebilir sonuçlar elde edilebilmesine, hastalar için de en az risk oluşturacak uygulamalar olmasına özen gösterir.

Daha önce büyük başarı gösteren 8 adet tedavi rehberinden sonra, artık hastalarımızın yaşlandıklarında ve bakıma muhtaç durumda olurlarsa ne gibi sorunlar ile karşılaşabileceklerini değerlendirmek gerekmektedir. ITI Treatment Guide serisinin 9. cildinde, ITI’ın implantolojiye olan bütünsel yaklaşımı çerçevesinde, ağzında daha önceki dönemlerde yerleştirilmiş implantlar üzerinde çeşitli restorasyonlar bulunan ileri yaştaki hastalara olan profesyonel bakışı ile birlikte, aynı zamanda implant tedavisinde gerçekleşen güncel malzeme ve tekniklerle ilerlemiş yaşlarında bu tedaviden çok fayda görmesi mümkün olan hastalara olan yaklaşımlar sunulmaktadır.


ITI Treatment Guide serisinin bir sonraki 10. cildinde estetik bölgede implant tedavisi için güncel tedavi yöntemlerinin ve malzemelerin kökenine inilecektir. 

 


 

296 sy, renkli resimli kuşe kağıt, sert kapak


ISBN: 978-3-86867-357-9 

9783868673579Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence ITI Treatment Guide Vol 9 - Yaşlı Hastalarda İmplant Tedavisi ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence ITI Treatment Guide Vol 9 - Yaşlı Hastalarda İmplant Tedavisi ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-iti-treatment-guide-vol-9-yasli-hastalarda-implant-tedavisi
Quintessence ITI Treatment Guide Vol 9 - Yaşlı Hastalarda İmplant Tedavisi
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-