İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence Şeffaf Plak Tekniği

Quintessence

SKU: 26Qu-1025

Katalog No: quin.T085.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2037

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence Şeffaf Plak Tekniği


Şeffaf plaklar ortodontinin geleceğidir, ancak dijital ortodontinin hızlı gelişimine ayak uydurmak zordur. Bu kitap, şeffaf plak tedavisine tanı ve tedavi planlaması perspektifinden bakarak, biyomekanik ve ankraj gibi ortodontik prensipleri tartışarak ve bu aygıtların ortodontik vakalara nasıl uygulanacağını göstererek ele almaktadır. Her bölüm, ortodontik maloklüzyonları tedavi etmek için şeffaf plakların nasıl kullanılacağını açıklar ve klinisyenlere mevcut yazılımı kullanarak uygun bir tedavi planının nasıl programlanacağını, dijital diş hareketlerinin tedavi hedeflerine uyacak şekilde nasıl tasarlanacağını ve son olarak tedavinin klinik olarak nasıl yürütüleceğini ve bitirileceğini öğretir. Bu klinik el kitabı, ortodontistleri şu anda mevcut olan en estetik ortodontik apareyi kullanarak hasta beklentilerini karşılamaya hazırlayacaktır.

 

İçindekiler:

Bölüm 01. Ortodontik Apareylerin Kısa Tarihçesi

Bölüm 02. Edgewise Apareyleri ve Şeffaf Plakların Karşılaştırılması

Bölüm 03. Şeffaf Plaklarla Yapılan Tedavilerde Vaka Seçimi

Bölüm 04. ClinCheck Yazılım Tasarımı

Bölüm 05. Dijital İş Akışı ve Tedavinin Takibi

Bölüm 06. Problemlerin Çözümü, Bitirme Aşaması ve Retansiyon

Bölüm 07. Çapraşıklığın Düzeltilmesi

Bölüm 08. Derin Kapanış Tedavisi

Bölüm 09. Ön Açık Kapanış Tedavisi

Bölüm 10. Sınıf II Tedavisi

Bölüm 11. Sınıf III Tedavisi

Bölüm 12. Alt Keser Çekimi Tedavisi

Bölüm 13. Premolar Çekimli Tedavi

Bölüm 14. Ortognatik Cerrahi

Bölüm 15. İnterdisipliner Tedavi

 

 

320 sayfa; 1344 Renkli resimli, sert kapak


 ISBN: 978-605-9382-26-7

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence Şeffaf Plak Tekniği ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence Şeffaf Plak Tekniği ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-seffaf-plak-teknigi
Quintessence Şeffaf Plak Tekniği
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-