İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence The Lips – Estetik Dudak Tedavisi için 45 Enjeksiyon Tekniği

Quintessence

SKU: 26Qu-1050

Katalog No: quin.T101.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2030

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence The Lips – Estetik Dudak Tedavisi için 45 Enjeksiyon Tekniği


 • Regine Reymond
 • Christian Köhler


Türkçe Çeviri Editörü

 • Prof. Dr. İsmail Kuran


Çeviri ve Bölüm Editörleri:

 • Prof. Dr. Derya Özçelik 
 • Prof. Dr. Zekeriya Tosun (Dr. Erden Erkut Erkol, Dr. Oğuz Eker)
 • Prof. Dr. Özay Özkaya
 • Op. Dr. Işıl Akgün Demir
 • Op. Dr. Taygun Oluklu
 • Doç. Dr. Billur Sezgin


Günlük pratikte, dudak tedavileri deneyimli kişiler için bile zorluklar içerir. Hastanın kişisel ihtiyaçları, piyasada yer alan çeşitli ürünlerin varlığının yanısıra daha önce tedavi edilmiş dudakların yol açtığı özel durumlar, tedaviyi üstlenen doktorun derin bir anatomi, ürün, çeşitli uygulama teknikleri ve bunların potansiyel riskleri konusunda bilgi ve deneyime sahip olmasını gerektirir. 


Bu kitapta, tüm yönleri ile olgu bildirimi, anatomi, hyalunorik asid dolguları ve injeksiyon teknikleri riskleri ile birlikte takip edilmesi ve anlaşılması kolay olacak şekide sunulmuşur. İçerik olgu örnekleri, çeşitli pratik ipuçları, ayrıca ek olarak ürünlerle ilgili ticari ve ürüne özel tavsiye notları ile tamamlanmıştır. Yazarların amacı daha az deneyimli uygulayıcılara tedaviye yardımcı olacak, onları başkasına bağımlı olmadan ürünü hazırlayıp estetik tıp içindeki dudak tedavilerini optimal şekilde yapabilecek bir el kitabı sunmaktır. Kitap ayrıca bir QR kod ile ulaşılabilen, tanımlanan tekniklerin çoğunu gösteren pratik videoları da içermektedir.


Ek özellikler


 • Standardize edilmiş injeksiyon şemaları: estetik dudak tedavilerinde 45 injeksiyon tekniğini gösteren ve tedavi amaçlarını açık bir şekilde anlatan
 • Pratik uygulamalar için uzman bilgisi: göz atmak ve teknikleri optimize etmek için kompakt formda düzenlenmiş ve gösterilmiş durumda
 • Pratiğe dönük düzenlenmiş ve temiz biçimde yerleştirilmiş: önerilen doz ve iğne boyutlarının tam özellikleri, güvenli enjeksiyon için iğne giriş tekniklerinin detaylı tarifi, klinik tavsiye notları ve ürünlerle 45 injeksiyon tekniğinin ilgili anahtar bilgilerle birlikte özet tabloları
 • Video materyali: kitapta sunulan injeksiyon teknikleri ile ilgili QR kodu ile ulaşılabilen videolar.

 

 

 

ISBN:978-605-9382-37-3

360 sayfa, renkli resimli sert kapak

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence The Lips – Estetik Dudak Tedavisi için 45 Enjeksiyon Tekniği ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence The Lips – Estetik Dudak Tedavisi için 45 Enjeksiyon Tekniği ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-the-lips-estetik-dudak-tedavisi-icin-45-enjeksiyon-teknigi
Quintessence The Lips – Estetik Dudak Tedavisi için 45 Enjeksiyon Tekniği
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-