İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence Treatment Guide VOL 10 - Estetik Bölgede İmplant Tedavisi Tek Diş Eksikliklerinde Güncel Tedavi Yaklaşımları ve Kullanılan Malzemeler

Quintessence

SKU: 26Qu-1061

Katalog No: quin.T075.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2035

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence Treatment Guide VOL 10 - Estetik Bölgede İmplant Tedavisi Tek Diş Eksikliklerinde Güncel Tedavi Yaklaşımları ve Kullanılan Malzemeler


Yazarlar: 

V. Chappuis, W. Martin, Editörler: D. Buser, S. Chen, D. WismeijeTürkçe Çeviri Editörü: Yakup Üstün


 

Treatment Guide serisinin 10. yıldönümünün ardından ITI; ilk ciltte konu edilen tek diş eksikliklerindeki implant tedavilerinin incelenmesinden sonraki 10 yıl içinde hem malzeme hem de teknoloji açısından çok yoğun değişimler yaşandığını göz önüne alarak konu ile ilgili bir güncelleme yapılması gerektiğini düşünmüştür. Bu cilt ile okuyucuya, estetik bölgedeki tek diş eksikliklerinin tedavisinde konsültasyondan takip sürecine kadar güncel tedavi yaklaşımları ve malzemeleri ile ilgili olarak kapsamlı ve kanıta dayalı bilgi sunulmaktadır. Bu cilt, 5. ITI Görüş Birliği Konferansı’nda belirlenen yönergeler ve klinik önerilerin anlatılması ile başlamakta, estetik risk değerlendirmesinin güncellenmiş halinin de kullanıldığı estetik bölgedeki tek diş eksikliklerinde tedavi planlaması ve cerrahi tedavi seçenekleri ile ilgili yeni sunulan malzemeler ve teknikler ile devam etmektedir. Bu cilt, bilimsel veri tabanının sağladığı en güncel bilgiler ışığında en iyi estetik sonuçları elde edebilmek için gerekli olan cerrahi ve restoratif yaklaşımları seçerken klinisyene yardımcı olacak detaylı bir yol gösterici olacaktır. Dijital diş hekimliğindeki, implant malzeme ve tasarımlarındaki, biyolojik ürünlerdeki, biyomalzemelerdeki ve restoratif seçeneklerdeki güncel gelişmeler detaylı olarak incelenmektedir. Estetik bölgedeki farklı durumların tedavileri ve çeşitli komplikasyonların tedavileri ile ilgili olarak hazırlanmış olan olgu sunumları ile de hem cerrahi hem de restoratif yaklaşımlar aşama aşama ve detaylı olarak anlatılmaktadır. Hazırlanmakta olan ITI Treatment Guide serisinin bir sonraki 11. cildinde ise implantolojide dijital uygulamalar incelenecektir.


 


444 sy, renkli resimli kuşe kağıt, sert kapak


ISBN: 978-3-86867-386-9

9783868673869


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence Treatment Guide VOL 10 - Estetik Bölgede İmplant Tedavisi Tek Diş Eksikliklerinde Güncel Tedavi Yaklaşımları ve Kullanılan Malzemeler ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence Treatment Guide VOL 10 - Estetik Bölgede İmplant Tedavisi Tek Diş Eksikliklerinde Güncel Tedavi Yaklaşımları ve Kullanılan Malzemeler ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-treatment-guide-vol-10-estetik-bolgede-implant-tedavisi-tek-dis-eksikliklerinde-guncel-tedavi-yaklaimlar-ve-kullanlan-malzemeler
Quintessence Treatment Guide VOL 10 - Estetik Bölgede İmplant Tedavisi Tek Diş Eksikliklerinde Güncel Tedavi Yaklaşımları ve Kullanılan Malzemeler
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-