İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence Yirmiyaş Dişlerinin Cerrahi Çekimi

Quintessence

SKU: 26Qu-1049

Katalog No: quin.T031.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2033

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence Yirmiyaş Dişlerinin Cerrahi Çekimi


Yazarlar:

 • J-M. Korbendau
 • X.Korbendau

 Muayenehaneden- Muayenehane için

• Akıl dişlerinin cerrahi çekimi ne zaman ve nasıl yapılmalı?

• İşlem sırasında yaşanabilecek sorunları klinik, konvansiyonel radyoloji veya bilgisayarlı tomografi tetkikleri ile nasıl daha iyi anlayabiliriz?

• Cerrahi uygulamanın olabildiğince verimli ve atravmatik gerçekleşebilmesi için nasıl bir cerrahi yöntem önerilir?


Genel dişhekimliği yapan meslektaşlarımıza doğru çözüm yollarını anlatan bu kitapta, bu önemli soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Basit klinik sınışamalar eşliğinde, üçüncü molar dişlerin retromolar bölgede konumları ile ilgili tüm radyolojik senaryolar aydınlatılmıştır.

Operasyon öncesinde olgunun zorluğunun belirlenmesi, cerrahi işlemin daha doğru planlanması ve başarıyla tamamlanabilmesi açısından cerraha avantaj sağlar. Bu bilgiler eşliğinde cerrahi travmanın çekilecek dişe yönlendirilmesi (dişin bölünerek çıkartılması), dişin çevre dokularının atravmatik çalışma mantığıyla korunabilmesine imkan tanır.

Böylece enfeksiyon riski ve postop ağrı seviyesi anlamlı seviyede indirgenmiş olur. Her cerrahi senaryo, şematik ve klinik fotoğraşar eşliğinde adım adım görselleştirilmiştir. Bu sistematik süreç, hekime güvenli ve verimli çalışma imkanı yaratacağı gibi operasyon sonrası yaşanabilecek olası komplikasyonların azaltılmasını da sağlar.


İçindekiler


 • Germektominin endikasyonları ve ideal zamanlaması
 • Sürme bozuklukları
 • Detaylı radyolojik inceleme
 • Klinik sınıflama
 • Lokal anestezi teknikleri ve başarısızlıkları
 • Cerrahi işlem: Ana prensipler
 • Germektomi
 • Mesioversiyon
 • Horizontal konumlanma
 • Vertikal konumlanma
 • Distoversiyon
 • Tanı ve Cerrahi Çekim
 • Müdahele sürecine genel bakış
 • Hastanın bilgilendirilmesi


138 sayfa ISBN: 978-605-88563-2-5

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence Yirmiyaş Dişlerinin Cerrahi Çekimi ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence Yirmiyaş Dişlerinin Cerrahi Çekimi ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-yirmiyas-dilerinin-cerrahi-cekimi
Quintessence Yirmiyaş Dişlerinin Cerrahi Çekimi
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-