İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

-

Ubgen Acti-Bone Hyaluronik Asit

Ubgen

SKU: 41Ub-1001

Katalog No:

Sekudent Medikal Dental10.0

Miat: Aralık 2029

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Ubgen Acti-Bone Hyaluronik Asit


  • Hyaluronik asit, çok yüksek miktarda su tutma yeteneği ile karakterize edilir.Anti-inflamatuar özellikler Çok sayıda çalışma, hyaluronik asidin ameliyat bölgesindeki inflamasyonu en aza indirmede etkili olduğunu ve böylece kemik yenilenmesini kolaylaştırdığını bildirmektedir.
  • Osteojenik ve immünomodülatör özellikler Lokal düzeyde travma durumunda, yumuşak dokuların yenilenmesini desteklemek için hyaluronik asit vücut tarafından doğal olarak üretilir.
  • Anjiyojenik özellikler Hyaluronik asidin spesifik membran reseptörleri ile etkileşime girme yeteneği, onu endotel hücrelerinin göçü ve çoğalması için uyarıcı bir faktör haline getirir.
  • Fibroblast proliferasyonu Yüksek molekül ağırlıklı hyaluronik asit, yeni kolajenin sentezinde yer alan fibroblastlara yönelik kemotaktik ve uyarıcı özellikleriyle tanınır.
  • Bakteriyostatik etki Bilimsel çalışmalar, hyaluronik asidin cerrahi tedavide klinik olarak uygulanmasının, ameliyat bölgesindeki bakteriyel kontaminasyonu ve ameliyat sonrası enfeksiyon riskini azalttığını göstermiştir.
  • ACTI-BONE®, kemik dokusunu yenileyebilen ve implantı ve implant bölgesini koruyabilen güçlü bir adjuvan olarak implant, periodontal ve ekstraksiyon cerrahisinde ve peri-implantitis tedavisinde özel uygulamasını bulur.


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Ubgen Acti-Bone Hyaluronik Asit ürünü Doku Maddeleri kategorisinde listelenmektedir.

Ubgen Acti-Bone Hyaluronik Asit ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

ubgen-actibone-hyaluronik-asit
Ubgen Acti-Bone Hyaluronik Asit
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-