İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1,2 ml (1,49 g) Opalescence Boost/Aktivatör şırıngası 1,2 ml (1,34 g) OpalDam Green şırınga 3 adet uç

Ultradent Opalescence Boost PF %40 Tekli Paket

Ultradent

SKU: 204UL-1001

Katalog No: Ult.4751-1

0(1 değerlendirme)
VEFA DİŞ DEPOSU10.0

Miat: Kasım 2024

Diğer Depolar (9)

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
1
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
9

Ultradent Opalescence Boost PF %40 Tekli Paket


 • Tıbbi diş beyazlatma
 • IŞIĞA GEREKSİNİM YOKTUR!
 • Buzdolabında saklanması gerekmez
 • Güçlü %40 hidrojen peroksit jel
 • Toplam 40–60 dakikalık bir uygulama süresi için iki ila üç 20 dakikalık uygulama, bir seansta 3 uygulamadan fazlası yapılmamalı
 • Opalescence Boost tıbbi beyazlatma jeli uygulama rahatlığını maksimuma çıkarmak üzere tasarlanmıştır
 • Hassas uygulama
 • Yerleştirmek ve temizlemek için kolay görünürlük
 • Koltuk başında şırıngadan şırıngaya karıştırma maksimum gücü sağlar
 • Opalescence Boost diş beyazlatma jeli PF (potasyum nitrat ve florür) içerir


Opalescence Boost klinikte beyazlatıcı (tıbbi uygulamalar için) kimyasal olarak aktive edilir, yani beyazlatma için ışığa ihtiyacı yoktur. Aslında, yapılan bazı araştırmalar gösteriyor ki beyazlatma için ışık kullanmak dudaklara ve diş etine zarar verebilmektedir.2 Şırıngadan şırıngaya karıştırma ürünü uygulamadan hemen önce aktive eder. Aktive edilmiş %40 hidrojen peroksit şırıngayla rahatça iletilebilir ve beyazlatma için dişe uygulanır.


Opalescence Boost beyazlatma hastalık, yaralanma veya tıbbi işlem örn. dental florozis, sarılık, tetrasiklin ve erişkin minosiklin lekeleri, porfiri, travma ve eritroblastosis fetalis gibi konjenital, sistemik, metabolik, farmakolojik, travmatik veya iatrojenik faktörler nedeniyle internal olarak renk değiştirmiş (kuronlara, veneerlere, vs.'ye göre) koyu renkli dişlerin renginin değiştirilmesi için bir alternatif, konservatif yöntemdir. Diş hekimleri, Opalescence Boost klinikte beyazlatıcı ile renklenmeleri son derece odaklanmış ve etkili bir yolla giderebilir.


Karıştırma Talimatları

 1. Şırıngaların birbirine sıkıca takılı olduğunu kontrol edin. İçteki zarı yırtmak için küçük saydam pistonu (A) ortadaki küçük saydam şırınganın (B) içine bastırın ve beyazlatma ajanı ile aktivatörü karıştırın.
 2. Kırmızı şırınganın pistonunu daha büyük saydam şırınganın içine itin.
 3. Saydam şırınganın içeriğini tekrar kırmızı şırınganın içine itin. İçeriği iyice ve hızla karıştırmak için sürekli ileri ve geri iterek minimum 50 kez (her yöne doğru 25 kez) karıştırın.
 4. Karıştırılan jelin tamamını KIRMIZI şırıngaya basın ve iki şırıngayı ayırın.
 5. Black Mini™ ucu kırmızı şırıngaya takın. Ağız içerisinde kullanmadan önce bir pamuk gazlı bez veya karıştırma pedi üzerinde materyalin aktığını doğrulayın. Dirençle karşılaşırsanız yeni bir uç takın ve akışı tekrar kontrol edin.


Önemli Not

 • Karıştırıldıktan sonra Opalescence™ Boost™ jel 10 gün buzdolabında kalabilir.
 • Şırıngaları bertaraf etmeden önce şırınganın içine su çekin ve sıvıyı lavabonun içine sıkın.
 • Şırıngayı bertaraf etmeden önce bu işlemi birkaç kez tekrarlayın.
 • Kullanılan bütün gazlı bezleri su ile yıkadığınızdan emin olun.


Uyarı

 • Klinikte beyazlatma sırasında Opalescence Boost’u karıştırırken ve uygularken klinisyen, asistan ve hasta yan siperlikleri olan koruyucu gözlükler takmalıdır.

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Ultradent Opalescence Boost PF %40 Tekli Paket ürünü Ofis Tipi Beyazlatma kategorisinde listelenmektedir.

Ultradent Opalescence Boost PF %40 Tekli Paket ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

ultradent-opalescence-boost-pf-40-tekli-paket
Ultradent Opalescence Boost PF %40 Tekli Paket
(1 Değerlendirme)
27 Haziran 2024, Perşembe | m***** o*****
Ürün sıkıntısız bir şekilde elime ulaştı. Son tüketim tarihi 08.24 o yüzden fiyat 530tl.Hemen kullanacak olan meslektaşlarım alabilir. Onun dışında fazla fazla alıp stok yapmayınız.
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.