İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Dentalpiyasa
Aramaya başlamak için en az 2 karakter yazmalısınız
Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 x 20 gr toz 1 x 10 ml likit 1 x 10 ml cila 1 x 10 ml şampuan 1 adet karıştırma kağıdı 1 x 10 adet mikro aplikatör 1 adet kaşık

Vladmıva Cemion Cam İonomer Restoratif Simanı

Vladmiva

SKU: 259VL-1002

Katalog No: -

Azeri Diş Deposu10.0

Miat: Ağustos 2024

Ort. 7 saat içinde kargoda.

Diğer Depolar (1)

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
1

Vladmıva Cemion Cam İonomer Restoratif Simanı


 • Cam ionomer iki komponentli radyoopak siman.
 • Süt dişlerinin restorasyonu için (tüm boşluklar),
 • 2. sınıfların boşluklarını doldurmak için,
 • 5. sınıfın boşluklarını doldurmak için,
 • Sert dokuların çürük olmayan lezyonunu tedavi etmek için,
 • Geçici doldurma için,
 • Çatlakların sızdırmazlığı için,
 • Taçlandırılacak diş kütüğünün modellenmesi için,
 • Kompozit ve amalgam ile doldururken astar için kullanılır.


 • Cemion, cam iyonomer kimyasal olarak kürlenmiş radyoopak siman emaye ve dentine iyi kimyasal yapışma özelliğine sahiptir. Dolgu maddesi toz ve likitin karıştırılmasıyla elde edilir. Toz ince floroalüminyum camdır.Likit, değiştirilmiş poliakrilik asidin su çözeltisidir. Glassionomer reaksiyonu, karıştırmadan hemen sonra başlar ve ardından dentini güçlendiren ve bakterisidal etkiye sahip olan flor iyonlarının sızması başlar. Malzeme ikincil çürük oluşumunu önler. Cemion malzeme diş dokuları ile yüksek biyo-uyumluluk, iyi mukavemet ve asidik erozyona karşı yüksek stabilite, yüksek radyoopasiteye sahiptir.
 • Toz, VITA ölçeğine göre A2, A3, B2, C2 ve C4 tonlarına sahiptir.
 • Ambalaj içerisinde 20 gr toz, 10 ml likit, 10 ml Şampuan ve 10 ml cila ,1 adet karıştırma kağıdı, 10 adet mikro aplikatör ve kaşık bulunmaktadır.

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Vladmıva Cemion Cam İonomer Restoratif Simanı ürünü Cam İonomer Simanlar kategorisinde listelenmektedir.

Vladmıva Cemion Cam İonomer Restoratif Simanı ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

vladmiva-cemion-cam-ionomer-restoratif-simani
Vladmıva Cemion Cam İonomer Restoratif Simanı
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.