İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

5000 TL ve üzeri alışverişlerinizde tüm satıcılarda geçerli ÜCRETSİZ KARGO!

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 x 1 Adet A1 1 x 2 Adet A2 1 x 1 Adet A3

Vladmıva Dentlight Flow Akışkan Kompozit

Vladmiva

SKU: 263VL-1001

Katalog No: -

Azeri Diş Deposu10.0

Miat: Mayıs 2025

Ort. 7 saat içinde kargoda.
vladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozit

Vladmıva Dentlight Flow A...

5 Adet Alana
https://d3hgqa7jiqm918.cloudfront.net/products/1707370062164_thumbnail.webp

WP Dental Glass Liner Cam...

4 Adet Hediye
vladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozitvladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozitvladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozitvladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozitvladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozit
5 AL
>
vladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozitvladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozitvladmiva-dentlight-flow-akiskan-kompozit
4 ÖDE

Vladmıva Dentlight Flow Akışkan Kompozit


  • Işıkla sertleşen akışkan nanohibrid kompozittir. Kompozit dolguda astar olarak, 5.sınıf boşluklarının doğrudan restorasyonlarında, minedeki küçük kusurların restorasyonunda, çatlakların ve çok küçük kusurların kapatılmasında, dolaylı restorasyonlarda kullanılır.


Özellikleri:

  • DentLight Flow düşük viskoziteli ışıkla sertleşen, nanohibrid akışkan bir hamurdur (VITA ölçeğine göre farklı tonlar); A1, A2, A3 tür. Refill, polimer bağlama maddesi ve modifiye edilmiş ince dolgu maddesine dayanmaktadır. Kompozit, boşluk duvarlarına eşit uygulanmasını sağlayan iyi akışkanlığa sahiptir.
  • Kompozit DentLight-flow, ışıkla sertleşen tüm kompozitler ve kompomerler ile uyumludur ve yukarıda belirtilen malzemelerle kombinasyon halinde kullanılabilir. 
  • Doğrudan uygulama için kapalı iğnelerin kullanılması, malzemenin doğrudan kavite hazırlamak için doldurulmasına izin verir.  İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-