İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

8 gr şırınga (baz/katalizör)

Bisco Duolink Universal Siman Universal

Bisco

SKU: 26BI-1002

Katalog No: -

As Diş Deposu10.0

Miat: Ağustos 2025

Ort. 21 saat içinde kargoda.

Ürün Seçeneği 1

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Bisco Duolink Universal Siman


Duo-Link Universal Adeziv rezin siman, tüm indirek restorasyonların simantasyonu için özel olarak formüle edilmiştir. Universal ve Milky White olmak üzere iki estetik renk tonu mevcuttur.

Duo-Link Universal Tüm restoratif materyaller, tüm BISCO adezivleri ve diğer adeziv sistemleri ile kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Tüm simantasyon prosedürleri için üniversal kullanım


  • Kron, köprü (sabit protezler), inlay, onlay, post (fiber, metal, döküm) metal, kompozit, porselen, seramik, zirkonyum, alumina, CAD/CAM restorasyonlar ve benzerleri.


 

Son derece kolay temizlenebilme


  • Taşan simanı çok kolay ve hızlı temizleyebilecek nitelikte formüle edilmiştir.


 

Yüksek radyoopasite özellikli


  • Hızlı ve kolay teşhis için radyografide kolaylıkla ayırt edilir.


 

Yüksek polimerizasyon değeri


  • Hem ışıkla hem kimyasal polimerizasyonda aynı yüksek dönüşüm değeri ile güçlü ve uzun dönemli restorasyonları garanti eder.


 

CAD/CAM restorasyonlar


  • Bilgisayar destekli dizayn edilen ve üretilen tüm restoratifler için uygundur.


 

Yeni renk tonları


  • Üniversal renk tonu, düşük film kalınlığı yarı şeffaf özelliklidir. Milk White renk tonu koyu renkli diş tonlarını preperasyonlarını maskelemek için opaktır.

 

Kolay Kullanım


  • Duo-link Universal Siman kuronun içine uygulanır 
  • Kuron yerleştirilir 
  • Tamamlanmış restorasyon
  • Radyografide kolaylıkla ayırt edilir

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Bisco Duolink Universal Siman ürünü Yapıştırma Simanları kategorisinde listelenmektedir.

Bisco Duolink Universal Siman ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

bisco-duolink-universal-siman-universal
Bisco Duolink Universal Siman
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-