İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10ℹ️

Fgm Whiteness HP Ofis Tipi Beyazlatma ürün resmi

Ambalaj İçeriği

+ 10g konsantre hidrojen peroksit içeren 1 şişe. + 5g koyulaştırıcı içeren 1 şişe. + 2 g Neutralize içeren 1 şişe (peroksit için nötralize edici solüsyon). + Jel hazırlama için 1 spatula ve 1 plaka. + 2g ile 1 Üst baraj (FGM).

Fgm Whiteness HP Ofis Tipi Beyazlatma Büyük Kit

FGM

SKU: 204FG-1008

Katalog No: -

Sedef Diş Deposu10.0

Miat: Şubat 2024

Ort. 13 saat içinde kargoda.

Ürün Seçeneği 1

Diğer Depolar (10)

10.0Sema Dental

Miat: Temmuz 2024

Ort. 9 saatte kargoda

Fgm Whiteness HP Ofis Tipi Beyazlatma


 • %35 Hidrojen Peroksit içeren vitalve nonvital dişlerde kullanılanOfis tipi beyazlatma ürünü.
 • Su oranı yüksek olduğundan beyazlatma sonrası hassasiyet yapmaz (%30'dur. Whiteness HP ışık kullanılmadan da beyazlatma işlemini gerçekleştirir. 
 • Nötral Ph seviyesi minenin demin eralizasyonunu engeller. 
 • Peroksit ve yoğunlaştırıcı kullanım anında ve gerektiği kadar karıştırılabileceğinden, ürün son kullanma tarihine kadar saklanabilir. 
 • Soğuk zincir gerektirmediğinden transfer sırasında ürünün bozulma riski yoktur. 
 • Kıvamı uygulama kolaylığı sağlar, dişlerin yüzeyinden akmaz. Kit içinde nötralizan mevcuttur (hidrojen peroksit yanlışlıkla dokuya temas ettiğinde tedavi edici solüsyon). 
 • Tüm Kit 3 hasta içindir (Tam alt ve üst çene uygulamalarında). Gülme hattı için toplam 20 diş uygulamalarında 5 hasta da kullanılabilir.


Ambalaj Şekli: 


 • %35’lik Hydrogen Peroxide içerikli, 
 • 1x10 g H.Peroksit, 1x5 g İnceltici, 
 • 1x10 g Sodyum Bikarbonat, 
 • 1x3 g Topdam (diş eti koruyucu) 
 • 1 adet karıştırma kabı, 
 • 1 adet spatülKullanılan Kimyasal:Hidrojen PeroxitKimyasal Oranı:% 35 Oranında

İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.