İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

Automix: 2x BJM LAB Cem İmplant Yapıştırma Simanı Automix Şırınga 5 ml 20x Karıştırma Uç /HAND MIX: 10ml şırınga Baz 10ml şırınga katalizör Karıştırma pedi 25 karıştırma spatulası

Bjm Labs Cem Implant Yapıştırma Simanı Automix

Bjm Lab

SKU: 26BJ-1001

Katalog No: 100115

Alfa Group Dental8.6

Miat: Mayıs 2026

Ürün Seçeneği 1

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Bjm Labs Cem Implant Yapıştırma Simanı


 • BJM LAB Cem İmplant Yapıştırma Simanı Tüm uzun süreli geçici simantasyonlarda özellikle Implant üstü abutmentlardaki kuron ve köprülerde yeterli bağlantıyı sağlamak, gerekli durumda geri çıkarılma özelliğini koruyarak simante etme amaçlı üründür.Güvenli tutma

 • Uzun vadeli simantasyon ( okluzal basınçlardan etkilenmediği için hastanızın abutment üstü kronu çıkarma ihtimali düşer. )
 • Sökme ihtiyacı duyulduğunda kolay çıkartılabilme imkanı (RETRIEVABILITY) Kron sökücü gibi sadece kontrollü, tek seferlik ve yeterli kuvvetlerde yapışma özelliğini bırakır.


Radioopaktır

 • Bu sayede gerkesiz miktardaki veya kron dışına taşabilecek simanlar kolaylıkla radyografide tespit edilebilir.


Düşük çözünürlüktedir

 • Bu sayede iyi bir marjinal kapama sağlar.


Kolay kullanım 

 • İki kademeli sertleşme özelliği ile  2-2.5 dakika içinde fazla siman kolaylıkla temizlenebilir. Son sertleşmesi ile marjinal Automix çift namlu şırınga ve tek kullanımlık karışım uçları hastaya da doktora da konfor sağlar.


Estetik 

 • Diş eti gölgelmesi ile daha doğal bir görüntü sağlar.
 • Tadı ve kokusu olmadığı için de simantasyon sonrasında hastada hiç bir yan etki veya belirtiye yol açmaz. Paket İçeriği: 

 • 2x BJM LAB Cem İmplant Yapıştırma Simanı Automix Şırınga 5 ml
 • 20x Karıştırma UçBJM LAB CEM-IMPLANT /HAND MIX Yapıştırma Simanı


 • Tüm uzun süreli geçici simantasyonlarda özellikle Implant üstü abutmentlardaki kuron ve köprülerde yeterli bağlantıyı sağlamak, gerekli durumda geri çıkarılma özelliğini koruyarak simante etme amaçlıdır.
 • Tadı ve kokusu yoktur.

 

Paketleme:

 • 10ml şırınga Baz
 • 10ml şırınga katalizör
 • Karıştırma pedi
 • 25 karıştırma spatulası

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Bjm Labs Cem Implant Yapıştırma Simanı ürünü Yapıştırma Simanları kategorisinde listelenmektedir.

Bjm Labs Cem Implant Yapıştırma Simanı ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

bjm-labs-cem-implant-yapistirma-simani-automix
Bjm Labs Cem Implant Yapıştırma Simanı
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-