İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

-

FGM Allcem Dual Rezin Siman A3

FGM

SKU: 36FG-1002

Katalog No: -

Kristal Dental8.0

Miat: Şubat 2026

Ürün Seçeneği 1

Diğer Depolar (1)

8.5Kagy Dental

Miat: Nisan 2025

Ort. 10 saatte kargoda
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
1

FGM Allcem Dual Rezin Siman


 • Allcem bir radyopak ve çift kürlenmeli kalıcı reçine çimentosudur. Dolaylı restorasyonlarda çeşitli uygulamalara izin verir.
 • Allcem bir baz macunu ve katalizör bazından oluşur. Baz macun, ürünün pigmentasyonundan sorumludur ve reçine çimentosunun kimyasal kürünü başlatarak, katalizör macunu ile karıştırılır. İntraradiküler direklerin sementasyonu için uygun, yüksek yarı saydamlığa sahip renksiz bir görünüm sunan A1, A2, A3 ve Trans renklerinde mevcuttur. 
 • Sertleşme işlemini hızlandırmak için ürün hafif sertleştirilebilir - bu da çift kürlenmeye neden olur. Ürün, macunlar ağırlıkça 1: 1 oranında karıştırıldığında, arttırılmış yapışkan kuvveti, yüksek bükülme mukavemeti ve hem kimyasal hem de çift kürlemede yüksek derecede dönüşüm meydana getirecek şekilde tasarlanmıştır.
 • Allcem, mükemmel oranlarda (1: 1) ürünün ekstrüzyonunu garanti eden çift gövdeli şırınga sayesinde mükemmel yapıştırıcı ve mekanik özelliklere ve uygulama kolaylığına sahiptir. Kendiliğinden karışan nozullar macunların homojenliğini garanti eder ve hava kabarcıklarının eklenmesini önler.

 

Paket İçerigi:

 • 5 gr'lık 1 ambalajda,: A1, A2, A3 veya Trans.
 • 5 adet karıştırma ucu.


Endikasyonları:

 • Dolaylı restorasyonların diş yapısına bağlanması. Aşağıdakilerin sementasyonu için kullanılabilir: 
 • Tam porselen kronlar ve köprüler veya kıymetli, yarı kıymetli veya kıymetsiz metaller (metal-seramik) parçalarına kaynaşık. 
 • Porselen veya kompozit reçineden yapılmış iç kaplamalar, iç kaplamalar, kuronlar ve kaplamalar. 
 • Fiberglas, seramik veya metalik intraradiküler direkler. 
 • Maryland Bridges (yapışkanlı protez).


Avantajları:

 • İki kat kürleme: Işık ve kimyasal kürlenme, toplam ışıksızlıkta bile kürlenme sağlar. Allcem, hem kimyasal hem de çift kürler için aynı mekanik özelliklerin korunmasını garanti eder.
 • Optimize edilmiş reolojik özellikler, ürüne uygun taşıma ve uygulama sağlar.
 • Farklı yüzeylerde yüksek yapışma kuvveti (kompozitler, seramikler, metal seramikler, metaller, cam elyaf direkler ve seramik veya metal endodontik çekirdekler içeren dolaylı restorasyonlar).
 • Kendiliğinden karışan nozul kullanımıyla baloncuklar dahil edilmeden macunların karışımını garantiler.
 • İkili kürlemenin yanı sıra kimyasal kürleme mekanizmasında mükemmel mekanik özellikler.
 • Ürün, 1: 1 oranını (baz ve katalizör macunları) garanti eden çift gövdeli şırınga sayesinde kullanımı kolaydır;
 • Renk seçenekleri: Trans, A3 (evrensel), A1 ve A2.
 • Geniş uygulama alanı.
 • Whitepost, Prosil ve Allcem kombinasyonu mükemmel uyumluluk sunarak mükemmel klinik performansa neden olur.


Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

FGM Allcem Dual Rezin Siman ürünü Yapıştırma Simanları kategorisinde listelenmektedir.

FGM Allcem Dual Rezin Siman ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

fgm-allcem-dual-rezin-siman-a3
FGM Allcem Dual Rezin Siman
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-