İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

Clearfil™ S3 Bond Universal 4 ml , Karıştırma kabı 1 adet ,Işık bloke eden kapak 1 adet , Tek kullanımlık fırça 50 adet , İntelly Case 1 adet

Kuraray Clearfil S3 Bond Universal Kit

Kuraray

SKU: 256KU-1001

Katalog No: -

Kristal Dental8.0

Miat: Aralık 2025

Diğer Depolar (3)

9.3Elmas Diş Deposu

Miat: Şubat 2026

Ort. 11 saatte kargoda
9.2Aydoğanlar Diş Deposu

Miat: Ağustos 2025

Ort. 7 saatte kargoda
Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar
3

Kuraray Clearfil S3 Bond Universal Kit


 • CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal, üç farklı teknik (Total-Etch, Self-Etch ve Selective-Etch) ile birlikte doğrudan ve dolaylı restorasyonlar için kullanılabilen tek aşamalı, ışıkla sertleşen bir bağlayıcı ajandır. Bu adeziv ayrıca zirkonya ve silika bazlı cam seramiklerin (örneğin lityum disilikat) yüzey işlemi için kullanılır.
 • CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal, kaliteden ödün vermeden evrensel bir yapıştırıcı ile çalışmak isteyen diş hekimlerinin isteklerine göre geliştirilmiştir. Kuraray Noritake’nin MDP monomerinin temel teknolojisi CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal'in kalbidir. Bu monomer, CLEARFIL™ SE BOND ve PANAVIA™ serisi gibi birçok ünlü Kuraray Noritake ürününde kullanılmaktadır. Yıllar geçtikçe, bu monomerin bağ gücü ve dayanıklılığında üstün olduğu kanıtlanmıştır.
 • CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal’in ince film tabakası dayanıklı yapışma mukavemeti oluşturur. CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal ağız içi onarımlar ve dolaylı kullanım için de kullanılabilir.
 • PANAVIA™ SA CEMENT PLUS veya CLEARFIL™ DC CORE PLUS ile birlikte kullanımında özel bir aktivatör gerekmez. Dual-cure veya kendi kendine sertleşme gerektiren diğer malzemeler için Kuraray Noritake, CLEARFIL™ DC Aktivatörü geliştirmiştir. Ayrıca, CLEARFIL™ TRI-S BOND Universal, silan işlemlerinde ve ala- şım yüzey kondisyonlaması için kullanılabilir.


Endikasyonları

 • Işıkla sertleşen kompozit rezin kullanılarak yapılan direkt restorasyonlarda
 • Dolaylı restorasyonlar için bir ön işlem olarak kavite örtülemesinde
 • Açıkta kalan kök yüzeylerin tedavisinde
 • Aşırı duyarlı dişlerin tedavisinde
 • Kırık restorasyonların ağız içi onarımında
 • Simantasyon sonrası ve kor yapımında
 • Inlay, onlay, kron, köprü ve veneer simantasyonunda

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Kuraray Clearfil S3 Bond Universal Kit ürünü Universal Bonding kategorisinde listelenmektedir.

Kuraray Clearfil S3 Bond Universal Kit ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

kuraray-clearfil-s3-bond-universal-kit
Kuraray Clearfil S3 Bond Universal Kit
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.