İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence Ağız Hastalıkları Atlası

Quintessence

SKU: 26Qu-1024

Katalog No: quin.T002.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Aralık 2039

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence Ağız Hastalıkları Atlası


Yazar: 

  • Prof. Dr. Semih Özbayrak

Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi

Oral Diagnoz ve Radyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı


Ağız Hastalıkları Atlası lezyonların özelliklerini hem şematik hem de klinik görüntüleriyle açıklarken, muayene yöntemleri ve tanı için anamnez yollarını basamaklarıyla gösteriyor. Tanı kriterleri, ayırıcı tanı ve yaklaşımlarıyla ağız hastalıları konusunda Türkiye`de bu alandaki ilk eser. Ağız mukozası lokal sistemik hastalıklara bağlı olarak görülen değişikliklerin etyolojileri farklı da olsa oluşumların görünümleri çoğu kez birbirine benzemektedir. Bu durum tanıya ulaşmada önemli bir problem olarak yansımaktadır. Eser lezyonların özelliklerini hem şematik hem de klinik görüntüleriyle açıklarken, muayene yöntemleri ve tanı için anamnez yollarını basamaklarıyla göstermektedir. Ayrıca resimler metinleriyle birlikte karşılıklı sayfalarda sunulmakta, konular sistemli bir bütünlük içerisinde takip edilebilmektedir. Atlas; tanı kriterleri, ayırıcı tanı ve tedavi yaklaşımlarıyla ağız hastalıkları alanında Türkiye`de bir "ilk eser"olma durumundadır. Diş hekimliği, Dermatoloji, KBB, İç Hastalıkları, Çene ve Plastik Cerrahi gibi branşların kesişme noktası olarak ortaya çıkabilen ağız boşluğuna ait belirtileri içerik zenginliği ve farklı bir stil ile ele alan bu eser klinisyenlere yönelik detaylı bir kaynak kitap olma durumunda. Atlas, Prof. Dr. Semih Özbayrak tarafından hazırlandı. Yazar, 1980 yılından itibaren Berlin Üniversitesi ve Marmara Üniversitesindeki birikimlerini ve klinik deneyimlerini okuyucu ile paylaşmakta. Eserde yazarın orijinal arşivinden seçtiği 49`u histopatolojik/sitolojik olmak üzere 662 resim ve 20 şekil ile hastalıkların özellikleri pratik tanıya yönelik olarak sunulmaktadır.


  


Ciltli kuşe baskı 288 sayfa 662 resim 


 ISBN:975-92622-0-7

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence Ağız Hastalıkları Atlası ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence Ağız Hastalıkları Atlası ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-agiz-hastalklar-atlas
Quintessence Ağız Hastalıkları Atlası
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-