İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1x Variolink Esthetic LC Şırınga Light 2g,1x Variolink Esthetic LC Şırınga Neutral 2g,1x Variolink Esthetic LC Şırınga Warm 2g,1x Variolink Esthetic Try-In Paste Şırınga Light 1.7g,1x Variolink Esthetic Try-In Paste Şırınga Neutral 1.7g,1x Variolink Esthetic Try-In Paste Şırınga Warm 1.7g,1x Adhese Universal VivaPen 2ml,1x Monobond Plus 5g,1x Liquid Strip Syringe 2.5g,30x VivaPen Fırça Cannulas,20x VivaPen Koruyucu Sleeves,20x Variolink Uygulama Uçları,1x Fırça Tutucu,50x Fırçalar Yumuşak ,Diğer Aksesuarlar

İvoclar Vivadent Variolink Esthetic LC System Kit (Pen)

Ivoclar Vivadent

SKU: 36Iv-1007

Katalog No:

Kristal Dental8.0

Miat: Aralık 2025

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

İvoclar Vivadent Variolink Esthetic LC System Kit (Pen)


  • Variolink Esthetic, diş restorasyonlarının yapıştırıcı simantasyonu için kullanılan ışık ve çift kürleme özelliğine sahip bir simantasyon kompozitidir. Güvenilir ve etkileyici sonuçlar üretir, tüm restorasyon ve malzeme türleri için uygun çözümler sunar. Versatilitesi, estetik sonuçları ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeker. İki farklı versiyonu (DC ve LC), farklı restorasyon materyalleri için uygun çözümler sunar ve Ivocerin ışık başlatıcısı sayesinde renk stabilitesi sağlar. Kullanıcı dostu işleme ve yüksek radyoopasite, kolay teşhis ve fazla materyalin temizlenmesini kolaylaştırır.

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

İvoclar Vivadent Variolink Esthetic LC System Kit (Pen) ürünü Yapıştırma Simanları kategorisinde listelenmektedir.

İvoclar Vivadent Variolink Esthetic LC System Kit (Pen) ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

ivoclar-vivadent-variolink-esthetic-lc-system-kit-pen
İvoclar Vivadent Variolink Esthetic LC System Kit (Pen)
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-