İlk siparişinize özel sepette net %10 indirim 🎉

KOD: DP10

3000 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Bedava

Wristwatch by Ted Baker London

Ambalaj İçeriği

1 AD./PKT

Quintessence Oral ve Maksillofasiyal Patoloji / Prof. Dr. Ömer Günhan

Quintessence

SKU: 26Qu-1042

Katalog No: quin.T057.QU0923

Quintessence10.0

Miat: Mayıs 2036

Ürün Açıklaması
Değerlendirmeler
İade Koşulları
Tüm Satıcılar

Quintessence Oral ve Maksillofasiyal Patoloji / Prof. Dr. Ömer Günhan
Oral ve Maksillofasiyal Patoloji, patolojinin özel ve ilginç konularından biridir. Günlük patoloji pratiğinde, ağız ve çevresi dokuların bazı hastalıkları ile çok sık karşılaşılırken bir kısmı oldukça az görülür. Diş hekimliği ve tıp fakültesi öğrencilerinin lisans eğitimleri sırasında da oral ve maksillofasiyal patoloji hastalıkları önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenlerle, elinizdeki kitap, geniş bir öğrenci ve hekim grubuna yönelik olarak hazırlanmıştır. Ülkemizde bu alanı kapsayan az sayıda yayın olması kitabın hazırlanmasında ana etkendir. Patolojik değerlendirmelerde önemli olan, yalnızca olguların tanısını koymak koymak değil, o olguya özgü yanları iyi belirleyebilmektir. Kitabın satır aralarında bu türden notları bulmak mümkündür. Tıp kitaplarının işlevsel ömrü sınırlıdır. Bu kitap, artık değişen gereksinimleri karşılayamayan önceki kitabın yerini alırken, oral ve maksillofasiyal patolojinin yeni bir evresini de yansıtmaktadır.


Kitapta çoğunlukla kendi deneyimlerim yansıtılmış, arşivimde bulunan olgulara ait bulgular sunulmuştur. Klasik ve güncel kaynaklardan da yararlanılmıştır. Temel bilgilerin yanı sıra, klinik ve histopatolojik tanı sürecinde kullanılabilecek, tedaviyi yönlendirebilecek patogenetik bilgilere de yer verilmiştir. Dişlerin gelişimi, pulpal ve periodontal hastalıklar gibi bölümlerde ise daha çok histopatolojik tanı açısından gerekli bilgiler ile sınırlı kalınmıştır.


Kitabın dilinin kolay anlaşılır olmasına dikkat edilmiştir. Diferansiye tip displazi, lignöz mukozal hastalık, odontojenik tümörler ve tükürük bezi tümörleri gibi konularda yeni tanımlanan antiteler işlenmiş; dil, temporomandibuler eklem ve tonsil patolojileri ile adli oral patoloji ve sitopatoloji konuları da eklenmiştir.

 

 

İçindekiler

 • Bölüm 1: Gelişimsel Bozukluklar 
 • Bölüm 2: Pulpal, Periapikal ve Periodontal Hastalıklar 
 • Bölüm 3: Odontojenik ve Gelişimsel Çene Kistleri 
 • Bölüm 4: Odontojenik Tümörler 
 • Bölüm 5: Mukozal Hastalıklar 
 • Bölüm 6: Dil Hastalıkları 
 • Bölüm 7: Epitelyal Tümörler
 • Bölüm 8: Tükürük Bezi Hastalıkları Patolojisi 
 • Bölüm 9: Yumuşak Doku Hastalıkları Patolojisi 
 • Bölüm 10: Kemik Hastalıkları Patolojisi 
 • Bölüm 11: Temporomandibular Eklem Hastalıkları Patolojisi 
 • Bölüm 12: Hematolojik ve Lenfoid Hastalıkların Ağız ve Çevre Dokularına Etkileri 
 • Bölüm 13: Sinonazal ve Nazo-Orofaringeal Hastalıklar 
 • Bölüm 14: Ağız-Çevre Dokularını Etkileyen Enfeksiyon Hastalıkları ve Çevresel Yaralanmalar 
 • Bölüm 15: Sistemik ve Nöromüsküler Hastalıklar 
 • Bölüm 16: Oral, Baş-Boyun Sitolojisi
 • Bölüm 17: Adli Oral Patoloji

 

470 sayfa, renkli, kuşe kağıt, sert kapak


ISBN:978-605-85450-6-9

9786058545069

Fiyat ve ürün açıklamalarını görmenizi en çok biz istiyoruz

Ancak yönetmelik gereği sadece kayıtlı hekimler fiyat ve açıklama görüp, sipariş verebilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Üye misiniz?

Quintessence Oral ve Maksillofasiyal Patoloji / Prof. Dr. Ömer Günhan ürünü Kitap kategorisinde listelenmektedir.

Quintessence Oral ve Maksillofasiyal Patoloji / Prof. Dr. Ömer Günhan ürününün detaylı açıklamasını incelemek, ürün kullanım alanı, hangi tekniklerle kullanıldığı ve daha detaylı bilgileri öğrenin.

quintessence-oral-ve-maksillofasiyal-patoloji-prof-dr-omer-gunhan
Quintessence Oral ve Maksillofasiyal Patoloji / Prof. Dr. Ömer Günhan
(0 Değerlendirme)
İade süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür.

Nasıl İade Ederim?
1. dentalpiyasa.com’da yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin.
2. “Siparişlerim” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.
3. Kolay iade butonuna basın.
4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.
5. Ekranda çıkan iade kargo barkodunun çıktısını alın veya kodu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.
6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.
7. Paketi iade kargo koduyla birlikte MNG Kargoya Dentalpiyasa kampanya kodu olduğunu belirterek 2 gün içinde teslim edin.
8. İadelerde kargo ücreti Dentalpiyasa’ya aittir.

İade Koşulları:
1. İadelerde ilk şart, ürünün tekrar diş deposu tarafından sorunsuz şekilde satılıp satılamayacağıdır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde iade edilirse, iadeniz kabul edilmeyebilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
4. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
5. Ürün yetkili servis çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili servis çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde dentalpiyasa.com internet sitesi üzerinden iade kodu alarak ürünü kargo görevlisine teslim ederek ürünü iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürün deponun eline geçer geçmez, para iadesi süreci başlar. Kendilerine teslim edildikten sonra, bankanızın iade politikasına göre 1-3 iş günü içinde para iadeniz hesabınıza gönderilir. Bu süreçte ürün bedelinin satıcıya aktarılmaması için siparişe onay vermemenizi rica ediyoruz.

Değişim halinde, yeni ürün ne zaman elime geçer?
Hasarlı, ayıplı, eksik, farklı vb. ürünü satıcıya korunaklı şekilde gönderdikten sonra, ürünün satıcının eline geçmesi beklenir. Daha sonra satıcı yeni ürünü tarafınıza gönderir ve ortalama 1-3 iş günü içinde kargonuz teslim edilir.
Fiyat
Satıcı
Miat
Çok Al Az Öde
-